Har Sanders (1929-2010) Ingelijste acrylverf: "Spiraal" - 2010
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 42 x 12 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 250