5. Striptekenaars

Striptekenaars

Striptekenaars

Aan deze groep zijn de tekenaars verbonden die (vooral) bekend zijn als Striptekenaar.

Philippe Geluck - Gesigneerd beeld: Mini-chat met krant kopen? Bied vanaf 3000!
Philippe Geluck (1954) Belgisch Gesigneerd beeld: Mini-chat met krant
Afmetingen29 x 10 x 18 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 3.000
Hergé (ps.) - Integrale tekening Kuifje en de Blauwe Lotus 1978 kopen? Bied vanaf 250!
Hergé (ps.) (1907-1983) Belgisch Integrale tekening Kuifje en de Blauwe Lotus 1978
Afmetingen57 x 47 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 250
Richard Tolmeyer - Acryl op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Richard Tolmeyer (1958) Nederlands Acryl op papier, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen81 x 61 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 70
Richard Tolmeyer - S.T.A. kopen? Bied vanaf 45!
Richard Tolmeyer (1958) Nederlands S.T.A.
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Richard Tolmeyer - DIVER kopen? Bied vanaf 40!
Richard Tolmeyer (1958) Nederlands DIVER
Afmetingen14 x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 40
Richard Tolmeyer - siren kopen? Bied vanaf 45!
Richard Tolmeyer (1958) Nederlands siren
Afmetingen21 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Richard Tolmeyer - WAITER kopen? Bied vanaf 35!
Richard Tolmeyer (1958) Nederlands WAITER
Afmetingen11 x 7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35