Theo Kuijpers (1939) Litho, Chartres, gesigneerd
Techniek | Litho |
Afmetingen | 65 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 75