A.R. Penck (1939-2017) 2 ingelijste litho's
Techniek | Litho |
Afmetingen | 42 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 250
1 bieding