3. items
  5. Land

Ecuador Ecuador

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Ecuadoraans.

Pepe Viteri - Ingelijst, Acrylverf op papier , ‘De Bus’ – 1993 – Lijst, 71½ x 91½ cm kopen? Bied vanaf 60!
Pepe Viteri (1954) Ecuadoraans Ingelijst, Acrylverf op papier , ‘De Bus’ – 1993 – Lijst, 71½ x 91½ cm
Afmetingen71.5 x 91.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60