3. items
  5. Land

Israël Israël

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Israëlisch.

Sharon Amir - " a love story I" kopen? Bied vanaf 45!
Sharon Amir (1957) Israëlisch " a love story I"
Afmetingen35 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Nissim Men - Foto, Timeless Delft - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Nissim Men (1960) Nederlands Israëlisch Foto, Timeless Delft - Ingelijst
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 132.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Nissim Men - Foto, Timeless Berlin - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Nissim Men (1960) Nederlands Israëlisch Foto, Timeless Berlin - Ingelijst
TechniekGiclée
Afmetingen62.5 x 132.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Nissan Engel - Kleurenets, Deux Operas - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Nissan Engel (1931) Frans Israëlisch Kleurenets, Deux Operas - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen68 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Nissan Engel - ADAGIO kopen? Bied vanaf 38!
Nissan Engel (1931) Frans Israëlisch ADAGIO
TechniekEts
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 38
Oleg Kuvaev - Treffen kopen? Bied vanaf 69!
Oleg Kuvaev (1967) Israëlisch Russisch Treffen
TechniekEts
Afmetingen40 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Oleg Kuvaev - ScheinPferd kopen? Bied vanaf 110!
Oleg Kuvaev (1967) Israëlisch Russisch ScheinPferd
TechniekAquarel
Afmetingen25 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 110
Avraham Inlender - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Abstracte Composities I-VI kopen? Bied vanaf 35!
Avraham Inlender (1932-2003) Israëlisch Pools e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Abstracte Composities I-VI
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Oleg Kuvaev - Musicus kopen? Bied vanaf 170!
Oleg Kuvaev (1967) Israëlisch Russisch Musicus
TechniekAquarel
Afmetingen45 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 170
Yohanan Simon - Maskit kopen? Bied vanaf 40!
Yohanan Simon (1905-1976) Duits Israëlisch Maskit
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
€ 40
David Rakia - Communicatie I kopen? Bied vanaf 85!
David Rakia (1928) Israëlisch Communicatie I
Afmetingen70.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 85
David Rakia - Mysterieuze waarheid kopen? Bied vanaf 80!
David Rakia (1928) Israëlisch Mysterieuze waarheid
TechniekMonotype
Afmetingen67 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Isia Leviant - "Enigma" 1983 - Auflage 100 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 300!
Isia Leviant (1914-2006) Frans Israëlisch "Enigma" editie 100 gesigneerd en genummerd
TechniekLitho
Afmetingen70 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Gelb)" - Auflage 97 - signiert-nummeriert kopen? Bied vanaf 300!
Yaacov Agam (1928) Israëlisch Frans "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Afmetingen109 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Ruven Levav - Man met tijgers kopen? Bied vanaf 350!
Ruven Levav (1948) Israëlisch Nederlands Man met tijgers
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 350
Theo Tobiasse - Litho: De gave van Thora kopen? Bied vanaf 225!
Theo Tobiasse (1927-2012) Frans Israëlisch Litho: De gave van Thora
TechniekLitho
Afmetingen54 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Theo Tobiasse - Litho: Exodus kopen? Bied vanaf 200!
Theo Tobiasse (1927-2012) Frans Israëlisch Litho: Exodus
TechniekLitho
Afmetingen54 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Theo Tobiasse - Litho: Een viooldeuntje leidt ons uit Mitzraim kopen? Bied vanaf 199!
Theo Tobiasse (1927-2012) Frans Israëlisch Litho: Een viooldeuntje leidt ons uit Mitzraim
TechniekLitho
Afmetingen54 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 199
Sharon Amir - Immortal I kopen? Bied vanaf 45!
Sharon Amir (1957) Israëlisch Immortal I
Afmetingen40 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Sharon Amir - " a love story II " kopen? Bied vanaf 45!
Sharon Amir (1957) Israëlisch " a love story II "
Afmetingen35 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Afmetingen109 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Sharon Amir - Gentle Pressure kopen? Bied vanaf 45!
Sharon Amir (1957) Israëlisch Gentle Pressure
Afmetingen40 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Isia Leviant - "Enigma" 1983 - Auflage 100 - signiert - nummeriert kopen? Bied vanaf 400!
TechniekLitho
Afmetingen70 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
David Schneuer - Bordellszene kopen? Bied vanaf 240!
David Schneuer (1905-1988) Israëlisch Pools Bordellszene
TechniekLitho
Afmetingen52.5 x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 240
Philip Rantzer - I love art and Art loves me kopen? Bied vanaf 450!
Philip Rantzer (1956) Israëlisch I love art and Art loves me
TechniekEts
Afmetingen47 x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Sharon Amir - protecting father kopen? Bied vanaf 55!
Sharon Amir (1957) Israëlisch protecting father
Afmetingen45 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Sami Briss - LES SALTIMBANQUES " CHEVAL BLEU " 1977 kopen? Bied vanaf 150!
Sami Briss (1930) Roemeens Israëlisch Frans DE SALTIMBANQUES “BLAUWE CHEVAL” 1977
TechniekLitho
Afmetingen62 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Theo Tobiasse - Psaumes, psalmen kopen? Bied vanaf 250!
Theo Tobiasse (1927-2012) Frans Israëlisch Psaumes, psalmen
TechniekLitho
Afmetingen103 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Theo Tobiasse - L’Amour et L’Enfant Poete kopen? Bied vanaf 1900!
Theo Tobiasse (1927-2012) Frans Israëlisch Liefde en het Kind Dichter
TechniekTerragravure
Afmetingen92.5 x 85.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
€ 1.900
Theo Tobiasse - 16 litho's kopen? Bied vanaf 1850!
Theo Tobiasse (1927-2012) Frans Israëlisch 16 litho's
TechniekLitho
Afmetingen54 x 74.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.850
Sami Briss - LES SALTIMBANQUES " NOCE " . kopen? Bied vanaf 150!
Sami Briss (1930) Roemeens Israëlisch Frans DE “BRUILOFT” SALTIMBANQUES.
TechniekLitho
Afmetingen47 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Menashe Kadishman - Zeefdruk: Moderne compositie - 1973 kopen? Bied vanaf 159!
Menashe Kadishman (1932-2015) Israëlisch Zeefdruk: Moderne compositie - 1973
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Menashe Kadishman - Erde, kopen? Bied vanaf 260!
Menashe Kadishman (1932-2015) Israëlisch Aarde,
Afmetingen44 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 260
David Rakia - Israëlisch landschap kopen? Bied vanaf 250!
David Rakia (1928) Israëlisch Israëlisch landschap
Afmetingen102 x 127 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 250
Amos Yaskil - ohne Titel kopen? Bied vanaf 100!
Amos Yaskil (1935) Israëlisch ohne Titel
Afmetingen42 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Avraham Inlender - e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: diverse composities kopen? Bied vanaf 35!
Avraham Inlender (1932-2003) Israëlisch Pools e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: diverse composities
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35