Sharon Amir (1957)
Zeefdruk, Please don't go - Ingelijst
Afmetingen | 53 x 73 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 50