3. items
  5. Land

Israël Israël

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Israëlisch.

Avraham Inlender - e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: diverse composities kopen? Bied vanaf 35!
Avraham Inlender (1932-2003) Israëlisch Pools e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: diverse composities
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht kopen? Bied vanaf 75!
David Leviathan (1950) Israëlisch Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
TechniekLitho
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Dalia Wolff - Gemengde techniek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Dalia Wolff (1954) Israëlisch Gemengde techniek, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen57.5 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Gabriel Ben-Chaim - Acrylverf op papier, ingelijst: 'Marina of Tel Aviv - 1988 kopen? Bied vanaf 499!
Gabriel Ben-Chaim (1940) Israëlisch Acrylverf op papier, ingelijst: 'Marina of Tel Aviv - 1988
Afmetingen69 x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 499
Oleg Kuvaev - ScheinPferd kopen? Bied vanaf 90!
Oleg Kuvaev (1967) Israëlisch Russisch ScheinPferd
TechniekAquarel
Afmetingen25 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 90
Mordechai Gumpel - Wijnrank, 1970, coloured woodcut zeefdruk 5/25 kopen? Bied vanaf 250!
Mordechai Gumpel (1912-2009) Israëlisch Wijnrank, 1970, coloured woodcut zeefdruk 5/25
TechniekLitho
Afmetingen101 x 43.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Mordechai Gumpel - Fisherman, ca. 1972 - druk 1/25 limited edition. kopen? Bied vanaf 150!
Mordechai Gumpel (1912-2009) Israëlisch Fisherman, ca. 1972 - druk 1/25 limited edition.
Afmetingen65 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Nissim Men - Foto, Timeless Delft - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Nissim Men (1960) Nederlands Israëlisch Foto, Timeless Delft - Ingelijst
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 132.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Sharon Amir - Zeefdruk, Please don't go - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Sharon Amir (1957) Israëlisch Zeefdruk, Please don't go - Ingelijst
Afmetingen53 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Sharon Amir - Gentle Pressure kopen? Bied vanaf 45!
Sharon Amir (1957) Israëlisch Gentle Pressure
Afmetingen40 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
David Schneuer - Bordellszene kopen? Bied vanaf 240!
David Schneuer (1905-1988) Israëlisch Pools Bordellszene
TechniekLitho
Afmetingen52.5 x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 240
Sami Briss - LES SALTIMBANQUES " CHEVAL BLEU " 1977 kopen? Bied vanaf 150!
Sami Briss (1930) Roemeens Israëlisch Frans DE SALTIMBANQUES “BLAUWE CHEVAL” 1977
TechniekLitho
Afmetingen62 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Theo Tobiasse - L’Amour et L’Enfant Poete kopen? Bied vanaf 1900!
Theo Tobiasse (1927-2012) Frans Israëlisch Liefde en het Kind Dichter
TechniekTerragravure
Afmetingen92.5 x 85.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
€ 1.900
Sami Briss - LES SALTIMBANQUES " NOCE " . kopen? Bied vanaf 150!
Sami Briss (1930) Roemeens Israëlisch Frans DE “BRUILOFT” SALTIMBANQUES.
TechniekLitho
Afmetingen47 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Menashe Kadishman - Erde, kopen? Bied vanaf 260!
Menashe Kadishman (1932-2015) Israëlisch Aarde,
Afmetingen44 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 260
Sharon Amir - " a love story I" kopen? Bied vanaf 45!
Sharon Amir (1957) Israëlisch " a love story I"
Afmetingen35 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Nissan Engel - ADAGIO kopen? Bied vanaf 38!
Nissan Engel (1931) Frans Israëlisch ADAGIO
TechniekEts
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 38
Oleg Kuvaev - Treffen kopen? Bied vanaf 69!
Oleg Kuvaev (1967) Israëlisch Russisch Treffen
TechniekEts
Afmetingen40 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Leo Kahn - Akko 1935 kopen? Bied vanaf 320!
Leo Kahn (1894-1983) Duits Israëlisch Akko 1935
TechniekAquarel
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 320
Yohanan Simon - Maskit kopen? Bied vanaf 40!
Yohanan Simon (1905-1976) Duits Israëlisch Maskit
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
€ 40
Oleg Kuvaev - Musicus kopen? Bied vanaf 170!
Oleg Kuvaev (1967) Israëlisch Russisch Musicus
TechniekAquarel
Afmetingen45 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 170
Menashe Kadishman - Zeefdruk: Moderne compositie - 1973 kopen? Bied vanaf 159!
Menashe Kadishman (1932-2015) Israëlisch Zeefdruk: Moderne compositie - 1973
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Philip Rantzer - Kreuzworträtsel, Farbserigrafie auf Büttenpapier, 1993 kopen? Bied vanaf 180!
Philip Rantzer (1956) Israëlisch Kruiswoordpuzzel, kleurenzeefdruk op handgeschept papier, 1993
Afmetingen75 x 52.5 cm (h x b)
€ 180
Philip Rantzer - I love art and Art loves me kopen? Bied vanaf 450!
Philip Rantzer (1956) Israëlisch Ik hou van kunst en kunst houdt van mij
TechniekEts
Afmetingen47 x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Sharon Amir - Immortal VI kopen? Bied vanaf 45!
Sharon Amir (1957) Israëlisch Immortal VI
Afmetingen40 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Avraham Inlender - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Abstracte Composities I-VI kopen? Bied vanaf 32!
Avraham Inlender (1932-2003) Israëlisch Pools e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Abstracte Composities I-VI
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 32
Theo Tobiasse - 16 litho's kopen? Bied vanaf 1850!
Theo Tobiasse (1927-2012) Frans Israëlisch 16 litho's
TechniekLitho
Afmetingen54 x 74.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.850