Lika Tov (1944) Naomi, Ruth and Boaz - fragments of the "Ruth Scroll" from Qumran
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Afmetingen | 25 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 25