Katsuyuki Nishijima (1945)
shiroume, white plum, moderne Japanse blockprint volgens eeuwenoude werkwijze
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 51 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 90