3. items
  5. Land

JapanJapan

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Japans.

Er worden 20 kunstwerken aangeboden
Yoji Kuri - Swordfish kopen? Bied vanaf 250!
Yoji Kuri - SwordfishSchilderij
Geplaatst doorgriffin
Afmetingen35 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Yasse Tabuchi - Litho kopen? Bied vanaf 50!
Yasse Tabuchi - LithoPrenten & Uitgaves
Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro
TechniekLitho
Afmetingen26.5 cm x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout

Aftersale items

Nobuyoshi Araki - Still Life - Original Polaroid (with COA) kopen? Bied vanaf 400!
Nobuyoshi Araki - Still Life - Original Polaroid (with COA)Fotografie
Geplaatst doorAlfredskull
Jaartal2012
TechniekPolaroid
Afmetingen10.8 cm x 8.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorAlfredskull
Jaartal2016
TechniekPolaroid
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Yoshiko Noma - Litho: Sous les arbres kopen? Bied vanaf 75!
Yoshiko Noma - Litho: Sous les arbresGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Yoshiko Noma - Ets: Paysage III kopen? Bied vanaf 75!
Yoshiko Noma - Ets: Paysage IIIGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1960
TechniekEts
Afmetingen32.5 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Keiko Minami - Ingelijste ets: Bloemverkoopster - 1959 kopen? Bied vanaf 199!
Keiko Minami - Ingelijste ets: Bloemverkoopster - 1959Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1959
TechniekEts
Afmetingen40.5 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geplaatst doorKiewitKunst
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Takashi Murakami - TAKASHI MURAKAMI (1962) Hommage aan Francis Bacon kopen? Bied vanaf 600!
Takashi Murakami - TAKASHI MURAKAMI (1962) Hommage aan Francis BaconGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRPA1982
Jaartal2004
TechniekLitho
Afmetingen106 cm x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kyohei Fujita - Glass Box kopen? Bied vanaf 2500!
Kyohei Fujita - Glass BoxGlas / Keramiek
Geplaatst doorgroundhog61
Afmetingen4 cm x 6 cm x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
Yoshiko Noma - 6 litho's kopen? Bied vanaf 300!
Yoshiko Noma - 6 litho'sGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Isao Ikegami - 2 ingelijste zeefdrukken: Gen 1 en 4 - 1985 kopen? Bied vanaf 200!
Isao Ikegami - 2 ingelijste zeefdrukken: Gen 1 en 4 - 1985Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1985
Afmetingen39.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Yuko Ebina - Yuko Ebina - 05-02 - Watercolor kopen? Bied vanaf 35!
Yuko Ebina - Yuko Ebina - 05-02 - WatercolorTekening / Aquarel
Geplaatst doordaanj
Jaartal2005
TechniekAquarel
Afmetingen50 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Utagawa Kuniyoshi - Houtdruk, Magic Trick - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Utagawa Kuniyoshi - Houtdruk, Magic Trick - IngelijstPrenten voor 1900
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1847
Afmetingen50 cm x 38 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Imari porselein - Handgeschilderde Imari porseleinen kommen (2 stuks) kopen? Bied vanaf 50!
Imari porselein - Handgeschilderde Imari porseleinen kommen (2 stuks)Glas / Keramiek
Geplaatst dooraartsen
Afmetingen5.5 cm x 10 cm x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker