3. items
  5. Land

Tsjechië Tsjechië

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Tsjechisch.

Borek Sipek - Kaasstolp / kaasplateau / schaal kopen? Bied vanaf 75!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch Kaasstolp / kaasplateau / schaal
Afmetingen 14 x 23 x 23 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Ozzaro by Loranto - Modern glasobject ‘Giraffe’ uit Art Glass kopen? Bied vanaf 475!
Ozzaro by Loranto Tsjechisch Modern glasobject ‘Giraffe’ uit Art Glass
Afmetingen 103 x 31 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht 12000 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 475
Borek Sipek - Follies Luigi I en II kopen? Bied vanaf 750!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch Follies Luigi I en II
Afmetingen 100 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
Huidig bod
€ 750
1 bieding
Jiri Anderle - " Manipulace II" 1976 - Auflage 70 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 500!
Jiri Anderle (1936) Tsjechisch "Figuur met donkere achtergrond II" 1985 - editie 40 - handgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 42 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 500
Jiri Anderle - "Figur mit dunklem Hintergrund II" 1985 - Auflage 40 - handsigniert kopen? Bied vanaf 360!
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 360
Ludmila Jirincova - Ets: portret kopen? Bied vanaf 49!
Ludmila Jirincova (1912-1994) Tsjechisch Ets: portret
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 49
Milan Kunc - Bildnis eines Mannes mit Brille kopen? Bied vanaf 1000!
Milan Kunc (1944) Tsjechisch Duits Portret van een man met bril
Techniek Olieverf
Afmetingen 65 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Jiri Anderle - „El Ladid" (Zyklus Kamasutra) 1973 - Auflage 70 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 800!
Techniek Ets
Afmetingen 76.5 x 63.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 800
Jiri Anderle - "Geheime Unruhe" 1966. - Auflage 45 - handsigniert kopen? Bied vanaf 800!
Techniek Ets
Afmetingen 42 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 800
Jiri Anderle - Jiři Anderle "Dohoda o zavržení" - Auflage XX - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 780!
Techniek Ets
Afmetingen 64 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 780
Emil Orlik - „Erinnerung an Seeseiten“ kopen? Bied vanaf 229!
Emil Orlik (1870-1932) Tsjechisch “Herinnering aan de meren”
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 32.5 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 229
Pavel Roucka - IA 5/20 kopen? Bied vanaf 15!
Pavel Roucka (1942) Tsjechisch IA 5/20
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 15
Helena van der Kraan - VISTA kopen? Bied vanaf 20!
Helena van der Kraan (1940-2020) Nederlands Tsjechisch VISTA
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Drager Papier
€ 20
Jiri Anderle - „KAMASUTRA II" 1973 - Auflage 70 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 800!
Techniek Ets
Afmetingen 80 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 800
Jiri Anderle - Jiři Anderle "Lächelnd des Glück" 1967 - Auflage X - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 700!
Techniek Ets
Afmetingen 75 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 700
Jiri Anderle - "Madame Favart" 1980 - Auflage 70 - handsigniert kopen? Bied vanaf 900!
Techniek Ets
Afmetingen 64 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 900
Miroslav Rada - 3 orig. große Zeichnungen - "Moses", "Himmelfahrt" und "Segnung" kopen? Bied vanaf 85!
Miroslav Rada (1926-2017) Tsjechisch 3 origineel grote tekeningen - "Mozes", "Hemelvaart" en "Blessing"
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 45 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 85
Mathias de Sallieth - De Haven van Hoorn kopen? Bied vanaf 250!
Mathias de Sallieth (1749-1791) Nederlands Tsjechisch De Haven van Hoorn
Techniek Gravure
Afmetingen 48.6 x 58 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Emil Orlik - Ein Handel (Galizien). Radierung und Vernis mou, um 1921 kopen? Bied vanaf 120!
Emil Orlik (1870-1932) Tsjechisch Een handel (Galicië). Ets en vernis mou, rond 1921
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 22 x 15 cm (h x b)
€ 120
Ozzaro by Loranto - Ozzaro by Loranto kopen? Bied vanaf 500!
Ozzaro by Loranto Tsjechisch Ozzaro by Loranto
Afmetingen 100 x 30 cm (h x b)
Gewicht 1500 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 500
Frantisek Zemek - Vaas - "Rhapsody" - Alexandriet glas - Zelezny Brod Sklo ( - Jaren 50 kopen? Bied vanaf 30!
Frantisek Zemek (1913-1960) Tsjechisch Vaas - "Rhapsody" - Alexandriet glas - Zelezny Brod Sklo ( - Jaren 50
Afmetingen 28.6 x 12.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 30
Jaroslav JUREN - Androgyne et Gynandre kopen? Bied vanaf 60!
Jaroslav JUREN (1943) Tsjechisch Androgyne et Gynandre
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Frantisek Zemek - for Sklarna Mstisov schaal kopen? Bied vanaf 50!
Frantisek Zemek (1913-1960) Tsjechisch for Sklarna Mstisov schaal
Afmetingen 19 x 17 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 50
Dagmar Mezricky - Katten kopen? Bied vanaf 150!
Dagmar Mezricky (1944) Tsjechisch Katten
Techniek Litho
Afmetingen 91 x 66 cm (h x b)
€ 150
Emil Kotrba - THE RIDERS 1969 kopen? Bied vanaf 35!
Emil Kotrba (1912-1983) Tsjechisch THE RIDERS 1969
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Royal Dux - Royal Dux porseleinen beeldje “Danseres” kopen? Bied vanaf 89!
Royal Dux (1853) Tsjechisch Royal Dux porseleinen beeldje “Danseres”
Afmetingen 22 x 13 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 89
Pavel Husa - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Pavel Husa (1945) Tsjechisch zonder titel
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Antonín Antonín Hudeček - Flußlandschaft im Wald kopen? Bied vanaf 6500!
Antonín Antonín Hudeček (1872-1941) Tsjechisch Rivierlandschap in het bos
Techniek Olieverf
Afmetingen 52 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
€ 6.500
Josef Hodek - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Josef Hodek (1888-1973) Tsjechisch zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jaroslaw Serpan - " DAS KUNSTWERK " signiert kopen? Bied vanaf 150!
Jaroslaw Serpan (1922-1976) Frans Tsjechisch "DAS KUNSTWERK" ondertekend
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 27 x 20.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 150
Borek Sipek - Follies Luigi I kopen? Bied vanaf 2500!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch Follies Luigi I
Afmetingen 100 x 50 x 50 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 2.500
Borek Sipek - 1 tafellamp Follies Luigi II kopen? Bied vanaf 600!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch 1 tafellamp Follies Luigi II
Afmetingen 48 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 600
Frantisek Tavik Simon - Allegorie kopen? Bied vanaf 1450!
Frantisek Tavik Simon (1877-1942) Tsjechisch Frans Allegorie
Techniek Keramiek
Afmetingen 47 x 40 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.450
Emil Filla - Radierung Löwe, ein Pferd anfallend. kopen? Bied vanaf 570!
Emil Filla (1882-1953) Tsjechisch Ets leeuw die een paard aanvalt.
Techniek Ets
Afmetingen 19.1 x 15.1 cm (h x b)
Drager Papier
€ 570