3. items
  5. Land

Tsjechië Tsjechië

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Tsjechisch.

Borek Sipek - Borek sipek vaas kopen? Bied vanaf 800!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch Borek sipek vaas
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 800
Karel Langer - Frauen am Waser kopen? Bied vanaf 3800!
Karel Langer (1878-1947) Tsjechisch Vrouwen aan het water
Afmetingen37 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 3.800
Emil Orlik - Ein Handel (Galizien). Radierung und Vernis mou, um 1921 kopen? Bied vanaf 120!
Emil Orlik (1870-1932) Tsjechisch Een handel (Galicië). Ets en vernis mou, rond 1921
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen22 x 15 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 120
Tibor Honty - 1945/1979 Er FIEL in den LETZTEN SEKUNDEN des KRIEGES - IL est TOMBÉ aux DERNIÈRES SECONDES 1945/79 kopen? Bied vanaf 99!
Tibor Honty (1907-1968) Tsjechisch 1945/1979 Er FIEL in den LETZTEN SEKUNDEN des KRIEGES - IL est TOMBÉ aux DERNIÈRES SECONDES 1945/79
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen29.5 x 23.5 cm (h x b)
€ 99
Jan Beranek - A-symmetrische schaal kopen? Bied vanaf 89!
Jan Beranek (1933) Tsjechisch A-symmetrische schaal
Afmetingen4 x 30 x 30 cm (h x b x d)
Gewicht2015 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
Jaroslaw Serpan - EKN-13 kopen? Bied vanaf 100!
Jaroslaw Serpan (1922-1976) Frans Tsjechisch EKN-13
Afmetingen54 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Jiri Anderle - "Kopf" 1967 - Auflage 40 - handsigniert kopen? Bied vanaf 450!
Jiri Anderle (1936) Tsjechisch "Figuur met donkere achtergrond II" 1985 - editie 40 - handgesigneerd
TechniekEts
Afmetingen54 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Jiri Anderle - „DAVID II“ 1975 - Auflage 70 - handsigniert kopen? Bied vanaf 990!
TechniekEts
Afmetingen63 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 990
Jiri Anderle - "Konfrontace" 1976 - Auflage 70 - handsigniert kopen? Bied vanaf 599!
TechniekEts
Afmetingen53 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 599
Ozzaro by Loranto - Ozzaro by Loranto kopen? Bied vanaf 500!
Ozzaro by Loranto Tsjechisch Ozzaro by Loranto
Afmetingen100 x 30 cm (h x b)
Gewicht1500 g
GesigneerdOngemerkt
€ 500
Jiri Anderle - "Perseus und Gráie" 1981 - Auflage 70 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 599!
TechniekEts
Afmetingen48 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 599
Jiri Anderle - "Madame Favart" 1980 - Auflage 70 - handsigniert kopen? Bied vanaf 990!
TechniekEts
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 990
Jana Paroubek - Torso kopen? Bied vanaf 500!
Jana Paroubek (1940-1987) Tsjechisch Nederlands Torso
TechniekBrons
Afmetingen40 x 11 x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
Frantisek Zemek - Vaas - "Rhapsody" - Alexandriet glas - Zelezny Brod Sklo ( - Jaren 50 kopen? Bied vanaf 30!
Frantisek Zemek (1913-1960) Tsjechisch Vaas - "Rhapsody" - Alexandriet glas - Zelezny Brod Sklo ( - Jaren 50
Afmetingen28.6 x 12.5 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 30
Josef Werner - "Der ewige Wanderer" kopen? Bied vanaf 120!
Josef Werner (1945) Tsjechisch "De Eeuwige Zwerver"
TechniekEts
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Josef Werner - bet. "nicht auflösbar" kopen? Bied vanaf 120!
Josef Werner (1945) Tsjechisch inzet. "niet oplosbaar"
TechniekEts
Afmetingen67 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Jiri Anderle - „El Ladid" (Zyklus Kamasutra) 1973 - Auflage 70 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 900!
TechniekEts
Afmetingen76.5 x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 900
Jiri Anderle - „KAMASUTRA II" 1973 - Auflage 70 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 900!
TechniekEts
Afmetingen80 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 900
Jiri Anderle - "L´estro armonico" - Ant. Vivaldi, 1988 - Auflage 60 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 600!
TechniekEts
Afmetingen64.5 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 600
Jiri Anderle - "Figur mit dunklem Hintergrund II" 1985 - Auflage 40 - handsigniert kopen? Bied vanaf 500!
TechniekEts
Afmetingen65 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
Jaroslav JUREN - Androgyne et Gynandre kopen? Bied vanaf 60!
Jaroslav JUREN (1943) Tsjechisch Androgyne et Gynandre
TechniekLitho
Afmetingen75 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Frantisek Zemek - for Sklarna Mstisov schaal kopen? Bied vanaf 50!
Frantisek Zemek (1913-1960) Tsjechisch for Sklarna Mstisov schaal
Afmetingen19 x 17 x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 50
Dagmar Mezricky - Katten kopen? Bied vanaf 150!
Dagmar Mezricky (1944) Tsjechisch Katten
TechniekLitho
Afmetingen91 x 66 cm (h x b)
€ 150
Jan Saudek - Fire & Rain, 1989 - handgesigneerde gelatin silver print kopen? Bied vanaf 1900!
Jan Saudek (1935) Tsjechisch Fire & Rain, 1989 - handgesigneerde gelatin silver print
Afmetingen53 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.900
Pavel Sukdolak - TITEL schwer lesbar kopen? Bied vanaf 150!
Pavel Sukdolak (1925) Tsjechisch TITEL moeilijk leesbaar
TechniekEts
Afmetingen33 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Emil Kotrba - THE RIDERS 1969 kopen? Bied vanaf 35!
Emil Kotrba (1912-1983) Tsjechisch THE RIDERS 1969
TechniekLitho
Afmetingen53 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Royal Dux - Royal Dux porseleinen beeldje “Danseres” kopen? Bied vanaf 89!
Royal Dux (1853) Tsjechisch Royal Dux porseleinen beeldje “Danseres”
Afmetingen22 x 13 x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 89
Pavel Sukdolak - OHNE TITEL kopen? Bied vanaf 120!
TechniekEts
Afmetingen30 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Pavel Husa - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Pavel Husa (1945) Tsjechisch zonder titel
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen31 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Antonín Antonín Hudeček - Flußlandschaft im Wald kopen? Bied vanaf 6500!
Antonín Antonín Hudeček (1872-1941) Tsjechisch Rivierlandschap in het bos
Afmetingen52 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 6.500
Josef Hodek - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Josef Hodek (1888-1973) Tsjechisch zonder titel
Afmetingen30 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Frantisek Dolezal - Madonna met baby - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 180!
Frantisek Dolezal (1910-1989) Tsjechisch Madonna met baby - Gesigneerd
Afmetingen88 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
Jaroslaw Serpan - " DAS KUNSTWERK " signiert kopen? Bied vanaf 150!
Jaroslaw Serpan (1922-1976) Frans Tsjechisch "DAS KUNSTWERK" ondertekend
Afmetingen27 x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Borek Sipek - Follies Luigi I kopen? Bied vanaf 2500!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch Follies Luigi I
Afmetingen100 x 50 x 50 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 2.500
Borek Sipek - 1 tafellamp Follies Luigi II kopen? Bied vanaf 600!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch 1 tafellamp Follies Luigi II
Afmetingen48 x 15 x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 600
Alois Janak - giclee: olifant kopen? Bied vanaf 65!
Alois Janak (1924) Tsjechisch giclee: olifant
TechniekEts
Afmetingen47 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Frantisek Tavik Simon - Allegorie kopen? Bied vanaf 1450!
Frantisek Tavik Simon (1877-1942) Tsjechisch Frans Allegorie
TechniekKeramiek
Afmetingen47 x 40 x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.450
Emil Filla - Radierung Löwe, ein Pferd anfallend. kopen? Bied vanaf 570!
Emil Filla (1882-1953) Tsjechisch Ets leeuw die een paard aanvalt.
TechniekEts
Afmetingen19.1 x 15.1 cm (h x b)
€ 570
Wilhelm Kralik Sohne - Art Deco vaas met spetters kopen? Bied vanaf 50!
Wilhelm Kralik Sohne (1881-1938) Tsjechisch Art Deco vaas met spetters
Afmetingen21 x 9 cm (h x b)
Gewicht275 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Vojtech Cinybulk - onbekend kopen? Bied vanaf 30!
Vojtech Cinybulk (1915) Tsjechisch onbekend
Afmetingen33 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Miroslav Rada - 3 orig. große Zeichnungen - "Moses", "Himmelfahrt" und "Segnung" kopen? Bied vanaf 149!
Miroslav Rada (1926-2017) Tsjechisch 3 orig. große Zeichnungen - "Moses", "Himmelfahrt" und "Segnung"
Afmetingen45 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 149
Jan Saudek - Hey Joe, Nr.134 Gelatinesilberabzug handkoloriert kopen? Bied vanaf 1900!
Jan Saudek (1935) Tsjechisch Hey Joe, nr. 134 Gelatinezilverdruk, met de hand ingekleurd
Afmetingen39 x 30.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 1.900