3. items
  5. Land

Zimbabwe Zimbabwe

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Zimbabwaanse.

Marco Kooiman - Zeefdruk, Riviera - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Marco Kooiman Nederlands Italiaans Zimbabwaanse Zeefdruk, Riviera - Ingelijst
Afmetingen83 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Marco Kooiman - Zeefdruk, Siesta Estiva - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Marco Kooiman Nederlands Italiaans Zimbabwaanse Zeefdruk, Siesta Estiva - Ingelijst
Afmetingen83 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Josiah Manzi - Dual Figure kopen? Bied vanaf 650!
Josiah Manzi (1933-2022) Zimbabwaanse Dual Figure
TechniekSteen
Afmetingen33 x 9 x 21 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 650
Colleen Madamombe - God is in Heave kopen? Bied vanaf 740!
Colleen Madamombe (1964-2009) Zimbabwaanse God is in Heave
TechniekSteen
Afmetingen33 x 33 x 23 cm (h x b x d)
Gewicht25000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 740