Marco Kooiman Zeefdruk, Riviera - Ingelijst
Afmetingen | 83 x 83 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 50
1 bieding