3. items
  5. Land

ZwedenZweden

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Zweeds.

Gerda Stromberg - Kristallen vaas met gegraveerd Vikingschip kopen? Bied vanaf 55!
Gerda Stromberg (1879-1960) Zweeds Kristallen vaas met gegraveerd Vikingschip
Afmetingen11 cm x 7 cm x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Bertil Vallien - 8BVAAT 99902/500 kopen? Bied vanaf 200!
Bertil Vallien (1938) Zweeds 8BVAAT 99902/500
Afmetingen18 cm x 14 cm x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
FA. (3)
Lena Blohmé - Zonder titel kopen? Bied vanaf 28!
Lena Blohmé Zweeds Zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen29 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 28
FA. (1)
Orrefors - Karaf , ontwerp Vicke Lindstrand kopen? Bied vanaf 220!
Orrefors (1898) Zweeds Karaf , ontwerp Vicke Lindstrand
Afmetingen25 cm x 9 cm x 8 cm (h x b x d)
Gewicht1600 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 220
FA. (1)
Par Thelander - european ostrich (r7) kopen? Bied vanaf 295!
Par Thelander (1936) Zweeds european ostrich (r7)
TechniekLitho
Afmetingen89 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
FA. (2)
Reijmyre Glasbruk - kristalglas vaas uit circa 1900 kopen? Bied vanaf 100!
Reijmyre Glasbruk (1810) Zweeds kristalglas vaas uit circa 1900
Afmetingen21.50 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 100
FA. (1)
Bengt Orup - non-figuratieve litho z.t. met beperkte oplage kopen? Bied vanaf 160!
Bengt Orup (1916-1996) Zweeds non-figuratieve litho z.t. met beperkte oplage
TechniekLitho
Afmetingen41.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 160
FA. (3)
Orrefors - Anne Nilsson: Champagneglas - Clown- polychroom kopen? Bied vanaf 65!
Orrefors (1898) Zweeds Anne Nilsson: Champagneglas - Clown- polychroom
Afmetingen26.5 cm x 7.5 cm x 7.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
FA. (2)
A&E Design - Fagerhult XXL design bureaulamp gemaakt in 1975 kopen? Bied vanaf 180!
A&E Design (1968) Zweeds Fagerhult XXL design bureaulamp gemaakt in 1975
Afmetingen58 cm x 102 cm x 22 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 180
FA. (6)
Bengt Lindstrom - La Grande Fête kopen? Bied vanaf 340!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds La Grande Fête
Afmetingen69 cm x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 340
FA. (2)
Peter Sjoblom - Lithografie kopen? Bied vanaf 29!
Peter Sjoblom (1979) Zweeds Lithografie
TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
FA. (1)
Peter Sjoblom - Kleur ets kopen? Bied vanaf 29!
Peter Sjoblom (1979) Zweeds Kleur ets
TechniekEts
Afmetingen49 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
FA. (1)
Peter Sjoblom - abstracte ets kopen? Bied vanaf 39!
Peter Sjoblom (1979) Zweeds abstracte ets
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
FA. (2)
Peter Sjoblom - Zwart/wit lithografie kopen? Bied vanaf 39!
Peter Sjoblom (1979) Zweeds Zwart/wit lithografie
TechniekLitho
Afmetingen36 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
FA. (2)
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
FA. (2)
Peter Sjoblom - Sterrenstelsel kopen? Bied vanaf 19!
Peter Sjoblom (1979) Zweeds Sterrenstelsel
TechniekEts
Afmetingen22 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 19
FA. (3)
Peter Sjoblom - Zwart wit ets kopen? Bied vanaf 19!
Peter Sjoblom (1979) Zweeds Zwart wit ets
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 19
FA. (1)
Goran Warff - Kosta Boda - Heavy candle holder - signed kopen? Bied vanaf 50!
Goran Warff (1933-2022) Zweeds Kosta Boda - Heavy candle holder - signed
Afmetingen16 cm x 11 cm x 7 cm (h x b x d)
Gewicht2846 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
FA. (1)
Peter Sjoblom - Abstractie zwart wit kopen? Bied vanaf 29!
Peter Sjoblom (1979) Zweeds Abstractie zwart wit
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
FA. (1)
Peter Sjoblom - Abstractie kopen? Bied vanaf 29!
Peter Sjoblom (1979) Zweeds Abstractie
TechniekEts
Afmetingen34 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
FA. (3)
Brigitta Sundström - XL Keramische buste op houten voet kopen? Bied vanaf 675!
Brigitta Sundström (1966) Nederlands Zweeds XL Keramische buste op houten voet
TechniekKeramiek
Afmetingen82 cm x 26 cm x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 675
FA. (7)
Peter Sjoblom - Abstractie kopen? Bied vanaf 19!
TechniekEts
Afmetingen41 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 19
FA. (2)
Bruno Mathsson - Jetson lounge chair door Bruno Mathsson voor DUX kopen? Bied vanaf 600!
Bruno Mathsson (1907-1988) Zweeds Jetson lounge chair door Bruno Mathsson voor DUX
Afmetingen98 cm x 84 cm x 66 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 600
FA. (1)
Bengt Lindstrom - Galerie Storme - Handsigneerd! kopen? Bied vanaf 100!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds Galerie Storme - Handsigneerd!
TechniekOffset
Afmetingen65 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
FA. (6)
Beck & Jung - (naar Beck & Jung) - Ultima asbak kopen? Bied vanaf 80!
Beck & Jung (1939-2007) Zweeds (naar Beck & Jung) - Ultima asbak
Afmetingen5.5 cm x 12.2 cm x 12.2 cm (h x b x d)
Gewicht1015 g
GesigneerdOngemerkt
€ 80
FA. (1)
Bengt Lindstrom - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds Ingelijst
Afmetingen102 cm x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
FA. (7)
Gerda Stromberg - Strombergshyttan zweeds design. kopen? Bied vanaf 65!
Gerda Stromberg (1879-1960) Zweeds Strombergshyttan zweeds design.
Afmetingen14 cm x 8.5 cm x 6.5 cm (h x b x d)
Gewicht837 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
FA. (2)
Bengt Lindstrom - Ets - Nieuw ingelijst. kopen? Bied vanaf 365!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds Ets - Nieuw ingelijst.
TechniekEts
Afmetingen90 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 365
FA. (2)
Ystad Metall - Kleine ijsemmer met tang kopen? Bied vanaf 60!
Ystad Metall (1919-1969) Zweeds Kleine ijsemmer met tang
Afmetingen15 cm x 13.5 cm x 13 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
FA. (2)
Gunnel Sahlin - Glassculptuur uit de 'Frutteria'-serie voor Kosta Boda kopen? Bied vanaf 60!
Gunnel Sahlin (1954) Zweeds Glassculptuur uit de 'Frutteria'-serie voor Kosta Boda
Afmetingen23 cm x 8 cm x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
FA. (4)
Kosta Boda - Brains, serie Thoughts door Bertiel Vallien kopen? Bied vanaf 95!
Kosta Boda (1742) Zweeds Brains, serie Thoughts door Bertiel Vallien
Afmetingen6.5 cm x 3.2 cm x 4.5 cm (h x b x d)
Gewicht153 g
GesigneerdOngemerkt
€ 95
FA. (2)
Lena Blohmé - Houtsnede met voorstelling van slapende kinderen kopen? Bied vanaf 18!
Lena Blohmé Zweeds Houtsnede met voorstelling van slapende kinderen
Afmetingen52 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 18
FA. (3)
Bengt Lindstrom - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds Zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
FA. (5)