3. items
  5. Land

Zweden Zweden

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Zweeds.

Dorry Franken - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Dorry Franken (1958) Zweeds Litho, Zonder titel - Ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen63 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Lace - Contiguity kopen? Bied vanaf 275!
Lace (1962-2013) Zweeds Contiguity
Afmetingen45 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 275
Bengt Lindstrom - Litho: Gul Gubbe Grön av avund - 1970 kopen? Bied vanaf 250!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds Litho: Gul Gubbe Grön av avund - 1970
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Glasfabriek Gullaskruf - Rode vintage bulbvaas Arthur Percy (1893-1978) kopen? Bied vanaf 30!
Glasfabriek Gullaskruf (1893-1978) Zweeds Rode vintage bulbvaas Arthur Percy (1893-1978)
Afmetingen25 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht360 g
GesigneerdOngemerkt
€ 30
Bengt Lindstrom - Jlfvgerfdgvl lkgverfölvg kopen? Bied vanaf 75!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds Jlfvgerfdgvl lkgverfölvg
TechniekLitho
Afmetingen29 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen kopen? Bied vanaf 60!
Gustavsberg (1825) Zweeds Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Afmetingen3 x 27 x 23 cm (h x b x d)
Gewicht600 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Orrefors - 2 design kristal kandelaars retro , Erika Lagerbielke, Intermezzo, gemerkt kopen? Bied vanaf 50!
Orrefors (1898) Zweeds 2 design kristal kandelaars retro , Erika Lagerbielke, Intermezzo, gemerkt
Afmetingen31 x 12 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Kosta Boda - Sun Burst by Rune >Strand voor SEA kopen? Bied vanaf 40!
Kosta Boda (1742) Zweeds Sun Burst by Rune >Strand voor SEA
Afmetingen17 x 18 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht1730 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Kosta Boda - Lippenstift kopen? Bied vanaf 50!
Kosta Boda (1742) Zweeds Lippenstift
Afmetingen13 x 4.5 x 4.5 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Kosta Boda - Mooie kosta boda serveerkom kopen? Bied vanaf 60!
Kosta Boda (1742) Zweeds Mooie kosta boda serveerkom
Afmetingen11.5 x 22 x 22 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 60
Kosta Boda - Fruitschaal en kristal fruitschaal skandinavisch kopen? Bied vanaf 50!
Kosta Boda (1742) Zweeds Fruitschaal en kristal fruitschaal skandinavisch
Afmetingen35 x 35 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Claes Oldenburg - Drawings in the Whitney Museum of American Art - Hardcover kopen? Bied vanaf 30!
Claes Oldenburg (1929-2022) Amerikaans Zweeds Drawings in the Whitney Museum of American Art - Hardcover
TechniekHardcover
Afmetingen27.5 x 23 cm (h x b)
€ 30
Märta Laurentzi - Idyll kopen? Bied vanaf 149!
Märta Laurentzi (1916-1975) Zweeds Idyll
Afmetingen67 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 149
Jonasson Mats - Grote schaal met 6 kleine schaaltjes kopen? Bied vanaf 110!
Jonasson Mats (1945) Zweeds Grote schaal met 6 kleine schaaltjes
Afmetingen8 x 32 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 110
Bengt Lindstrom - Grote lithografie kopen? Bied vanaf 230!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds Grote lithografie
TechniekLitho
Afmetingen76 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 230
Mats Jonasson - Twee kristallen figuurtjes kopen? Bied vanaf 50!
Mats Jonasson (1945) Zweeds Twee kristallen figuurtjes
Afmetingen10.5 x 7 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Mats Jonasson - sculptuur eekhoorn in zuiver kristal kopen? Bied vanaf 50!
Mats Jonasson (1945) Zweeds sculptuur eekhoorn in zuiver kristal
Afmetingen11.5 x 9.5 x 3.3 cm (h x b x d)
Gewicht595 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Bengt Lindstrom - "Visages Rouges" kopen? Bied vanaf 152!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds "Visages Rouges"
TechniekLitho
Afmetingen42 x 1 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 152
Orrefors - Chef-kok van kristal kopen? Bied vanaf 55!
Orrefors (1898) Zweeds Chef-kok van kristal
Afmetingen15 x 5.8 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht458 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Per Olof Strom - Vintage oranje ribbelvaas kopen? Bied vanaf 50!
Per Olof Strom Zweeds Vintage oranje ribbelvaas
Afmetingen20 x 10 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 50
Ingeborg Lundin - Ingeborg Lundin Orrefors Zweden Bubble blauwe glazen kom kopen? Bied vanaf 120!
Ingeborg Lundin (1921-1992) Zweeds Ingeborg Lundin Orrefors Zweden Bubble blauwe glazen kom
Afmetingen10 x 14 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 120
Bengt Lindstrom - Litho ingelijst kopen? Bied vanaf 325!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds Litho ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen79 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 325
Sego armatur AS - Zweden - Wand lampen - geslepen glas met messing - 2 stuks - model 1720 1 kopen? Bied vanaf 50!
Sego armatur AS Zweeds Zweden - Wand lampen - geslepen glas met messing - 2 stuks - model 1720 1
Afmetingen25 x 5.5 x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Bengt Lindstrom - Ets - Nieuw ingelijst. kopen? Bied vanaf 355!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds Ets - Nieuw ingelijst.
TechniekEts
Afmetingen90 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 355
Bengt Orup - nichtfigurative Lithographie kopen? Bied vanaf 180!
Bengt Orup (1916-1996) Zweeds non-figuratieve litho
TechniekLitho
Afmetingen41.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180