3. items
  5. Land

Zweden Zweden

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Zweeds.

Edward Hald - Slip Graal' kom/snoepschaal op voet. kopen? Bied vanaf 200!
Edward Hald (1883-1980) Zweeds Slip Graal' kom/snoepschaal op voet.
Afmetingen10 x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Kosta Boda - Mooie kosta boda serveerkom kopen? Bied vanaf 60!
Kosta Boda (1742) Zweeds Mooie kosta boda serveerkom
Afmetingen11.5 x 22 x 22 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 60
Goran Warff - Vaas Kosta Boda Crystal Collection kopen? Bied vanaf 20!
Goran Warff (1933-2022) Zweeds Vaas Kosta Boda Crystal Collection
Afmetingen20 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht1115 g
GesigneerdOngemerkt
€ 20
Goran Warff - Polar Ice candle holder kopen? Bied vanaf 20!
Goran Warff (1933-2022) Zweeds Polar Ice candle holder
Afmetingen10 x 11 x 11 cm (h x b x d)
Gewicht1220 g
GesigneerdOngemerkt
€ 20
Carl-Harry Stalhane - Rorstrand Sweden: steengoed schaaltje in schelpvorm kopen? Bied vanaf 225!
Carl-Harry Stalhane (1920-1990) Zweeds Rorstrand Sweden: steengoed schaaltje in schelpvorm
Afmetingen4 x 16 x 20 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Kosta Boda - Sun Burst by Rune >Strand voor SEA kopen? Bied vanaf 50!
Kosta Boda (1742) Zweeds Sun Burst by Rune >Strand voor SEA
Afmetingen17 x 18 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht1730 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Märta Laurentzi - Idyll kopen? Bied vanaf 149!
Märta Laurentzi (1916-1975) Zweeds Idyll
Afmetingen67 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 149
Dorry Franken - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Dorry Franken (1958) Zweeds Litho, Zonder titel - Ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen63 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Bertil Vallien - Set van 3 - fles / vaas "Satellite" - Artist Collection - Kosta Boda kopen? Bied vanaf 375!
Bertil Vallien (1938) Zweeds Set van 3 - fles / vaas "Satellite" - Artist Collection - Kosta Boda
Afmetingen30 x 20 x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Beck & Jung - (naar Beck & Jung) - Ultima asbak kopen? Bied vanaf 80!
Beck & Jung (1939-2007) Zweeds (naar Beck & Jung) - Ultima asbak
Afmetingen5.5 x 12.2 x 12.2 cm (h x b x d)
Gewicht1015 g
GesigneerdOngemerkt
€ 80
Gerda Stromberg - Strombergshyttan zweeds design. kopen? Bied vanaf 65!
Gerda Stromberg (1879-1960) Zweeds Strombergshyttan zweeds design.
Afmetingen14 x 8.5 x 6.5 cm (h x b x d)
Gewicht837 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Bengt Orup - nichtfigurative Lithographie kopen? Bied vanaf 180!
Bengt Orup (1916-1996) Zweeds non-figuratieve litho
TechniekLitho
Afmetingen41.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
Bengt Lindstrom - Ets - Nieuw ingelijst. kopen? Bied vanaf 355!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds Ets - Nieuw ingelijst.
TechniekEts
Afmetingen90 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 355
Sego armatur AS - Zweden - Wand lampen - geslepen glas met messing - 2 stuks - model 1720 1 kopen? Bied vanaf 50!
Sego armatur AS Zweeds Zweden - Wand lampen - geslepen glas met messing - 2 stuks - model 1720 1
Afmetingen25 x 5.5 x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Bengt Lindstrom - Litho ingelijst kopen? Bied vanaf 325!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds Litho ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen79 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 325
Ingeborg Lundin - Ingeborg Lundin Orrefors Zweden Bubble blauwe glazen kom kopen? Bied vanaf 120!
Ingeborg Lundin (1921-1992) Zweeds Ingeborg Lundin Orrefors Zweden Bubble blauwe glazen kom
Afmetingen10 x 14 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 120
Per Olof Strom - Vintage oranje ribbelvaas kopen? Bied vanaf 50!
Per Olof Strom Zweeds Vintage oranje ribbelvaas
Afmetingen20 x 10 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 50
Orrefors - Chef-kok van kristal kopen? Bied vanaf 55!
Orrefors (1898) Zweeds Chef-kok van kristal
Afmetingen15 x 5.8 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht458 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Bengt Lindstrom - "Visages Rouges" kopen? Bied vanaf 152!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds "Visages Rouges"
TechniekLitho
Afmetingen42 x 1 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 152
Mats Jonasson - sculptuur eekhoorn in zuiver kristal kopen? Bied vanaf 50!
Mats Jonasson (1945) Zweeds sculptuur eekhoorn in zuiver kristal
Afmetingen11.5 x 9.5 x 3.3 cm (h x b x d)
Gewicht595 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Mats Jonasson - Sculptuur galopperend paard in kristal kopen? Bied vanaf 50!
Mats Jonasson (1945) Zweeds Sculptuur galopperend paard in kristal
Afmetingen13.5 x 12 x 3.3 cm (h x b x d)
Gewicht920 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Mats Jonasson - Twee kristallen figuurtjes kopen? Bied vanaf 50!
Mats Jonasson (1945) Zweeds Twee kristallen figuurtjes
Afmetingen10.5 x 7 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Gustavsberg - Aardewerken baby Meerkoet ontwerp Paul Hoff jaren'60 - Archipelago serie kopen? Bied vanaf 50!
Gustavsberg (1825) Zweeds Aardewerken baby Meerkoet ontwerp Paul Hoff jaren'60 - Archipelago serie
Afmetingen6.5 x 9 x 4.5 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Bengt Lindstrom - Grote lithografie kopen? Bied vanaf 230!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds Grote lithografie
TechniekLitho
Afmetingen76 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 230
Bengt Lindstrom - Litho: Gul Gubbe Grön av avund - 1970 kopen? Bied vanaf 250!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds Litho: Gul Gubbe Grön av avund - 1970
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Kosta Boda - Lippenstift kopen? Bied vanaf 55!
Kosta Boda (1742) Zweeds Lippenstift
Afmetingen13 x 4.5 x 4.5 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 55
Pukeberg Glass - Steffan Gellers, 2 kristallen soli fleur vazen Wiesenthal kopen? Bied vanaf 50!
Pukeberg Glass (1871) Zweeds Steffan Gellers, 2 kristallen soli fleur vazen Wiesenthal
Afmetingen19 x 20 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 50
Jonasson Mats - Grote schaal met 6 kleine schaaltjes kopen? Bied vanaf 110!
Jonasson Mats (1945) Zweeds Grote schaal met 6 kleine schaaltjes
Afmetingen8 x 32 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 110
Lena Blohmé - Linosnede, Midzomernacht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Lena Blohmé Zweeds Linosnede, Midzomernacht - Ingelijst
Afmetingen41 x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40