3. Specials
  5. À Tout Prix Special

À Tout Prix Special

In deze à tout prix (ATP) veiling worden alle items aangeboden vanaf 10 euro. Een spannende manier van meedoen aan een veiling!

Zelf een item aanbieden in deze Special?
Voor alle items die in deze Special worden aangeboden, geldt een verplicht openingsbod van 10 euro.

Annemarie Petri - Ets "Het Park 1" kopen? Bied vanaf 10!
Annemarie Petri (1965) Nederlands Ets "Het Park 1"
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 36.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Dagmar Lampe - Litho Drie sterrenbeelden kopen? Bied vanaf 10!
Dagmar Lampe Nederlands Litho Drie sterrenbeelden
Techniek Litho
Afmetingen 23.5 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Abel Pann - Litho kopen? Bied vanaf 10!
Abel Pann (1883-1963) Israëlisch Lets Russisch Litho
Techniek Litho
Afmetingen 48.5 x 68.2 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 10
Eric de Nie - 30 tekeningen kopen? Bied vanaf 10!
Eric de Nie (1944) Nederlands 30 tekeningen
Techniek Hardcover
Afmetingen 19 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Techniek Litho
Afmetingen 49.5 x 68.5 cm (h x b)
€ 10
Walter Barten - Ets La Roca I kopen? Bied vanaf 10!
Walter Barten (1935-2004) Nederlands Ets La Roca I
Techniek Ets
Afmetingen 46.8 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Max Kämpf - Litho kopen? Bied vanaf 10!
Max Kämpf (1912-1982) Zwitsers Litho
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Asger Jorn - Hommage a Jorn kopen? Bied vanaf 10!
Asger Jorn (1914-1973) Deens Hommage a Jorn
Techniek Offset
Afmetingen 100 x 65 cm (h x b)
€ 10
Rienk Belder - Pentekening wellicht Uitgeest kopen? Bied vanaf 10!
Rienk Belder (1910-1986) Nederlands Pentekening wellicht Uitgeest
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 21 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 10
Nicola de Maria - tentoonstellings affiche kopen? Bied vanaf 10!
Nicola de Maria (1954) Italiaans tentoonstellings affiche
Techniek Offset
Afmetingen 90 x 60 cm (h x b)
€ 10
Bert Grotjohann - Ets 1962 kopen? Bied vanaf 10!
Bert Grotjohann (1939) Nederlands Ets 1962
Techniek Ets
Afmetingen 31.5 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - zonder titel kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd zonder titel
Techniek Acryl
Afmetingen 12.3 x 16.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Kunststof
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ken Lum; Melly sum hater her Job kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Ken Lum; Melly sum hater her Job
Techniek Offset
Afmetingen 41 x 60 cm (h x b)
€ 10
Virgil Grotfeldt - Geological study kopen? Bied vanaf 10!
Virgil Grotfeldt (1948) Amerikaans Geological study
Techniek Gouache
Afmetingen 22 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Angel Ramirez - zonder titel kopen? Bied vanaf 10!
Angel Ramirez (1954) Mexicaans zonder titel
Techniek Gouache
Afmetingen 21 x 16.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Guillaume Bijl - Guillaume Bijl kopen? Bied vanaf 10!
Guillaume Bijl (1946) Belgisch Guillaume Bijl
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 14 x 8 x 3 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Jan Miechels - Stilleven II + boek Jan Michiels Het andere kijken kopen? Bied vanaf 10!
Jan Miechels (1916-1996) Nederlands Stilleven II + boek Jan Michiels Het andere kijken
Techniek Acryl
Afmetingen 65 x 70 cm (h x b)
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Ulrica Hydman-Vallien - Schaaltje Tulipa - Kosta Boda kopen? Bied vanaf 10!
Ulrica Hydman-Vallien (1938-2018) Zweeds Schaaltje Tulipa - Kosta Boda
Afmetingen 7 x 14 x 14 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Lawrence Weiner - Plowmans Lunch kopen? Bied vanaf 10!
Lawrence Weiner (1940) Amerikaans Nederlands Plowmans Lunch
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 21 cm (h x b)
€ 10
Wilhelm Wagenfeld - Bauhaus stijl verzilverd room of lepelbekertje - WMF kopen? Bied vanaf 10!
Wilhelm Wagenfeld (1900-1990) Duits Bauhaus stijl verzilverd room of lepelbekertje - WMF
Afmetingen 7.2 x 8.4 x 6.8 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Niet of onleesbaar gesigneerd - Turqoise kunstaardewerken kom gesigneerd Berna kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Turqoise kunstaardewerken kom gesigneerd Berna
Afmetingen 4 x 11 x 11 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Andries Dirk Copier - Vaas uit de H-serie (Huishoud) - Glasfabriek Leerdam kopen? Bied vanaf 10!
Andries Dirk Copier (1901-1991) Nederlands Vaas uit de H-serie (Huishoud) - Glasfabriek Leerdam
Afmetingen 21 x 14 x 14 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 10
David Salle - tentoonstellingsaffiche kopen? Bied vanaf 10!
David Salle (1952) Amerikaans tentoonstellingsaffiche
Techniek Offset
Afmetingen 72 x 93 cm (h x b)
€ 10
Hutschenreuther - Twee strak witte porseleinen serveerschaaltjes gemaakt voor KLM kopen? Bied vanaf 10!
Hutschenreuther (1814) Duits Twee strak witte porseleinen serveerschaaltjes gemaakt voor KLM
Afmetingen 2 x 13 x 8.5 cm (h x b x d)
€ 10
Gottfried Wiegand - Zwei Hüte bei Hochwasser kopen? Bied vanaf 10!
Gottfried Wiegand (1926-2005) Duits Zwei Hüte bei Hochwasser
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Shepard Fairey - Reconnect - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Shepard Fairey (1970) Amerikaans Reconnect - gesigneerd
Techniek Offset
Afmetingen 91 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Shepard Fairey - Reenvision - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Shepard Fairey (1970) Amerikaans Reenvision - gesigneerd
Techniek Offset
Afmetingen 91 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Tonel (Ps.) - V.I.Lenin, Wat te doen? kopen? Bied vanaf 10!
Tonel (Ps.) (1958) Cubaans V.I.Lenin, Wat te doen?
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 14.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Paul van der Eerden - Offsetlitho ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 10!
Paul van der Eerden (1954) Nederlands Offsetlitho ik heb zin om te denken
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 43 cm (h x b)
€ 10
Jan van Anrooy - Meisjes Portret - Tekening kopen? Bied vanaf 10!
Jan van Anrooy (1901-1988) Nederlands Meisjes Portret - Tekening
Techniek Potlood
Afmetingen 32 x 26 cm (h x b)
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Handgesneden Vishnu beeld kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Handgesneden Vishnu beeld
Techniek Hout
Afmetingen 38 x 11 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht 500 g
€ 10
Richard Long - ALLOTMENT 1 kopen? Bied vanaf 10!
Richard Long (1945) Engels ALLOTMENT 1
Techniek Offset
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
€ 10
Rosenthal - Rosenthal - Art Deco mini vaasje kopen? Bied vanaf 10!
Rosenthal (1879-2009) Duits Rosenthal - Art Deco mini vaasje
Afmetingen 7.5 x 4.5 x 4.5 cm (h x b x d)
€ 10
Jan van Anrooy - Portret Meisje - Tekening kopen? Bied vanaf 10!
Jan van Anrooy (1901-1988) Nederlands Portret Meisje - Tekening
Techniek Potlood
Afmetingen 39 x 29 cm (h x b)
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Miquel Barceló - tentoonstellingsaffiche kopen? Bied vanaf 10!
Miquel Barceló (1957) Spaans tentoonstellingsaffiche
Techniek Offset
Afmetingen 88 x 50 cm (h x b)
€ 10
Jan van Anrooy - Haven Gezicht Hoorn - Gemengde Techniek kopen? Bied vanaf 10!
Jan van Anrooy (1901-1988) Nederlands Haven Gezicht Hoorn - Gemengde Techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Maartje Wijngaarden - Collectie opruiming ! - lot van 8 zeefdrukken - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Maartje Wijngaarden (1947) Nederlands Collectie opruiming ! - lot van 8 zeefdrukken - Handgesigneerd
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 80 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Willem Vis - Bronzen medaille of penning ter ere van het 90-jarig bestaan van het CBS kopen? Bied vanaf 10!
Willem Vis (1936-2007) Nederlands Bronzen medaille of penning ter ere van het 90-jarig bestaan van het CBS
Techniek Brons
Afmetingen 6.7 x 6.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Elena Filatov - Vrouw kopen? Bied vanaf 950!
Elena Filatov (1968) Kazachstaan Vrouw
Techniek Olieverf
Afmetingen 60 x 160 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 950