3. Specials
  5. Betaalbaar & Ingelijst Special (<100 euro)

Betaalbaar & Ingelijst Special (<100 euro)

In deze 'Betaalbaar & Ingelijst' Special vindt u een grote verscheidenheid aan betaalbare kunstwerken (met een openingsbod van maximaal 100 euro) die direct aan de muur kunnen. Perfect voor een snelle make-over van uw interieur, of om iemand cadeau te doen!

Zelf een kunstwerk aanbieden in deze Special?
In deze Special kunnen uitsluitend ingelijste werken worden aangeboden (of werken met een ophangsysteem, dus direct klaar om aan de muur te hangen). Bovendien geldt voor deze Special een maximaal openingsbod van 100 euro.

Ronald Tolman - Ingelijste ets - 1998 (mooie houten lijst!) kopen? Bied vanaf 100!
Ronald Tolman (1948) Nederlands Ingelijste ets - 1998 (mooie houten lijst!)
TechniekEts
Afmetingen83 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
TechniekEts
Afmetingen83 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Ad van Bokhoven - Abstract, oplage 42, ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Ad van Bokhoven (1956) Nederlands Abstract, oplage 42, ingelijst
TechniekComputerprint
Afmetingen35 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Huib de Ru - Pentekening: Naakte dame kopen? Bied vanaf 100!
Huib de Ru (1902-1980) Nederlands Pentekening: Naakte dame
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen48 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Huib de Ru - Ingelijste potlood tekening: Naakte dame kopen? Bied vanaf 100!
Huib de Ru (1902-1980) Nederlands Ingelijste potlood tekening: Naakte dame
TechniekPotlood
Afmetingen48 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Huib de Ru - Potlood tekening: Naakte dame kopen? Bied vanaf 100!
Huib de Ru (1902-1980) Nederlands Potlood tekening: Naakte dame
TechniekPotlood
Afmetingen48 x 38 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 100
Jelle Troelstra - Hollands slootje, litho (ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!
Jelle Troelstra (1891-1979) Nederlands Hollands slootje, litho (ingelijst)
TechniekLitho
Afmetingen39 x 48 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Han Jansen - Noorderbreedte in Onderdendam kopen? Bied vanaf 75!
Han Jansen (1931-1994) Nederlands Noorderbreedte in Onderdendam
Afmetingen71 x 71 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 105
5 biedingen
Judith Bledsoe - kleurrijk werk 'Scorpio', fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 99!
Judith Bledsoe (1928-2013) Frans Amerikaans kleurrijk werk 'Scorpio', fraai ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen80 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 99
Jacques Mels - Ingelijste aquarel: Besneeuwd landschap kopen? Bied vanaf 89!
Jacques Mels (1899-1974) Nederlands Ingelijste aquarel: Besneeuwd landschap
TechniekAquarel
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 89
Bruno Bruni - Ingelijste litho: Zomer in Umbrië kopen? Bied vanaf 75!
Bruno Bruni (1935) Italiaans Ingelijste litho: Zomer in Umbrië
TechniekLitho
Afmetingen41.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
TechniekAquarel
Afmetingen94 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 100
Albert Goethals - Belfort "Halletoren" kopen? Bied vanaf 50!
Albert Goethals (1885-1973) Belgisch Belfort "Halletoren"
TechniekEts
Afmetingen34 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jelle Troelstra - Hollands landschap, litho (ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!
Jelle Troelstra (1891-1979) Nederlands Hollands landschap, litho (ingelijst)
TechniekLitho
Afmetingen39 x 48 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Jan den Hengst - Peñíscola, Spanje, bij Valencia - inkttekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jan den Hengst (1904-1983) Nederlands Peñíscola, Spanje, bij Valencia - inkttekening - ingelijst
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen32 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 60
4 biedingen
Paul Elshout - Thuis III kopen? Bied vanaf 20!
Paul Elshout (1949) Nederlands Thuis III
Afmetingen34 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 25
2 biedingen
Bob Karhof - Fotografie, Amsterdam - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Bob Karhof (1969) Nederlands Fotografie, Amsterdam - Ingelijst
TechniekDigitale Print
Afmetingen29 x 106.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Hendrikus Roodenburg - Ingelijste ets: Westerpoort Tiel kopen? Bied vanaf 60!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Ingelijste ets: Westerpoort Tiel
TechniekEts
Afmetingen51 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Gertie Janssen - Zeefdruk op geschept papier, Le plat pays I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Gertie Janssen (1947) Nederlands Zeefdruk op geschept papier, Le plat pays I - Ingelijst
Afmetingen73 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Albert Goethals - Brugge "Ridderstraat" kopen? Bied vanaf 50!
Albert Goethals (1885-1973) Belgisch Brugge "Ridderstraat"
TechniekEts
Afmetingen34 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Ronald Boonacker - Zeefdruk, Bonaire - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 80!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Zeefdruk, Bonaire - Ingelijst (Groot)
Afmetingen58 x 118 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 100
3 biedingen
George Moutard Woodward - Karikatuur II - 18e eeuw kopen? Bied vanaf 50!
George Moutard Woodward (1760-1809) Engels Karikatuur II - 18e eeuw
TechniekEts
Afmetingen22.5 x 23.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Martin van Waning - Straatscene met arbeiders, jaren 20 - ets, in een mooie lijst van Krützmann kopen? Bied vanaf 60!
Martin van Waning (1889-1972) Nederlands Straatscene met arbeiders, jaren 20 - ets, in een mooie lijst van Krützmann
TechniekEts
Afmetingen30.5 x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Hendrikus Roodenburg - Rotterdam Spaanse kade kopen? Bied vanaf 50!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Rotterdam Spaanse kade
TechniekLitho
Afmetingen61 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Ad Verstijnen - Zeefdruk, Dreamteam - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Ad Verstijnen (1946) Nederlands Zeefdruk, Dreamteam - Ingelijst
Afmetingen88 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 70
2 biedingen
Maurice Wiliquet - Bosrijke laan kopen? Bied vanaf 50!
Maurice Wiliquet (1913-1991) Belgisch Bosrijke laan
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jacques van Meegeren - Rabbi, Jeruzalem 1948 kopen? Bied vanaf 50!
Jacques van Meegeren (1912-1977) Nederlands Rabbi, Jeruzalem 1948
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen46.5 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Theophile Alexandre Steinlen - 2 litho's in lijsten kopen? Bied vanaf 50!
Theophile Alexandre Steinlen (1859-1923) Zwitsers Frans 2 litho's in lijsten
TechniekLitho
Afmetingen40 x 46 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding