3. Specials
  5. Klassieke Kunst Special > 200 euro

Klassieke Kunst Special > 200 euro

In deze Special treft u bloemstillevens, landschappen, interieurs en stadsgezichten en andere klassieke thema's binnen de kunstgeschiedenis. De werken in deze Special zijn vervaardigd voor 1950. Naast schilderijen is het ook mogelijk om klassieke beelden, tekeningen of andere werken vervaardigd voor 1950 aan te bieden, mits deze eem minimale waarde hebben van 200 euro.

Zelf een klassiek kunstwerk plaatsen in deze Special?
Voor alle items in deze Special geldt een minimaal openingsbod (en veilingwaarde) van 200 euro. Alleen werk dat gedateerd is voor 1950 kan worden aangeboden.

Ids Wiersma - Haven van Harlingen, ets (1904) kopen? Bied vanaf 250!
Ids Wiersma (1878-1965) Nederlands Haven van Harlingen, ets (1904)
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 250
Han van Meegeren - De aanbidding der wijzen, tekening met houtskool kopen? Bied vanaf 225!
Han van Meegeren (1889-1947) Nederlands De aanbidding der wijzen, tekening met houtskool
Techniek Houtskool
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Roelf Gerbrands - Een polderweg - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 350!
Roelf Gerbrands (1891-1954) Nederlands Een polderweg - olieverfschilderij
Techniek Olieverf
Afmetingen 51 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Marouflé
Ingelijst Ingelijst
€ 350