3. Specials
  5. Moderne Schilderijen Special > 300 euro

Moderne Schilderijen Special > 300 euro

In deze special kunnen moderne schilderijen geplaatst worden, zowel acryl, olieverf of gemengde techniek op board, paneel of doek met een minimaal openingsbod van 300 euro.

(Of vanaf 10 euro aangeboden met een getaxeerde waarde van minimaal 300 euro)

Antonio Poioumen - Gemengde techniek op doek, Symbolics - Ingelijst (Zeer groot!) kopen? Bied vanaf 450!
Antonio Poioumen (1946) Nederlands Gemengde techniek op doek, Symbolics - Ingelijst (Zeer groot!)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 215 x 215 cm (h x b)
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Annelies Jonkhart - Olieverf op doek, Stilleven met pop en koffertje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Annelies Jonkhart (1945) Nederlands Olieverf op doek, Stilleven met pop en koffertje - Ingelijst
Techniek Olieverf
Afmetingen 65 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Han Mes - Stilleven met verftube +boekwerk uit dezelfde periode (gesigneerd met opdracht) kopen? Bied vanaf 300!
Han Mes (1936) Nederlands Stilleven met verftube +boekwerk uit dezelfde periode (gesigneerd met opdracht)
Techniek Olieverf
Afmetingen 28 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Ruud Verkerk - Olieverf op paneel, Japanse vaas met pioenroos - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Ruud Verkerk (1957) Nederlands Olieverf op paneel, Japanse vaas met pioenroos - Ingelijst
Techniek Olieverf
Afmetingen 41 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 350
1 bieding
Dick Elffers - Olieverf op doek, Surrealistisch stilleven (groot) kopen? Bied vanaf 400!
Dick Elffers (1910-1990) Nederlands Olieverf op doek, Surrealistisch stilleven (groot)
Techniek Olieverf
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 400
Freek van den Berg - Model kopen? Bied vanaf 350!
Freek van den Berg (1918-2000) Nederlands Model
Techniek Olieverf
Afmetingen 38 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 350
Alexander Vogels - Acryl en krijt op papier op paneel, Hoggar - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Alexander Vogels (1952) Nederlands Acryl en krijt op papier op paneel, Hoggar - Ingelijst
Techniek Acryl
Afmetingen 80.5 x 110.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Arnout Colnot - Duinen van Bergen bij een aankomende bui kopen? Bied vanaf 800!
Arnout Colnot (1887-1983) Nederlands Duinen van Bergen bij een aankomende bui
Techniek Olieverf
Afmetingen 59 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Paul Nieuwendijk - compositie met tafel kopen? Bied vanaf 300!
Paul Nieuwendijk (1942) Nederlands compositie met tafel
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
€ 300
Leida Blom - Naakt - Olieverf kopen? Bied vanaf 300!
Leida Blom Nederlands Naakt - Olieverf
Techniek Olieverf
Afmetingen 82 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Richard Lee Barton - FLOWERS VI kopen? Bied vanaf 448!
Richard Lee Barton (1952) Belgisch Amerikaans FLOWERS VI
Techniek Olieverf
Afmetingen 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 448
Rien Goené - Afbraak AZU Utrecht kopen? Bied vanaf 425!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Afbraak AZU Utrecht
Techniek Olieverf
Afmetingen 51 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Marianne Naerebout - Totem Gabon kopen? Bied vanaf 600!
Marianne Naerebout (1958) Nederlands Totem Gabon
Techniek Olieverf
Afmetingen 161 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Jan Tullemans - Stilleven kopen? Bied vanaf 299!
Jan Tullemans (1924-2001) Nederlands Stilleven
Techniek Olieverf
Afmetingen 82 x 125 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 299
1 bieding
Irene Bataille - HOTELKAMER kopen? Bied vanaf 549!
Irene Bataille (1913-2012) Belgisch HOTELKAMER
Techniek Olieverf
Afmetingen 85 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 549
Thomas Ankum - minimalistisch werk op doek - 1993 kopen? Bied vanaf 300!
Thomas Ankum (1961) Nederlands minimalistisch werk op doek - 1993
Techniek Acryl
Afmetingen 102 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Jan de Beus - Olieverf op doek. Mieke III. Prachtig reliëf door dik opgezette verf kopen? Bied vanaf 500!
Jan de Beus (1958) Nederlands Olieverf op doek. Mieke III. Prachtig reliëf door dik opgezette verf
Techniek Olieverf
Afmetingen 90 x 115 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Jan van Heel - Clown kopen? Bied vanaf 850!
Jan van Heel (1898-1990) Nederlands Clown
Techniek Olieverf
Afmetingen 62 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Evert Moll - Schepen in de Rotterdamse haven kopen? Bied vanaf 875!
Evert Moll (1878-1955) Nederlands Schepen in de Rotterdamse haven
Techniek Olieverf
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 875
Evert Moll - Schepen in de Rotterdamse haven kopen? Bied vanaf 725!
Techniek Olieverf
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 725
Dirk Breed - Olieverf op doek: Landschap kopen? Bied vanaf 1500!
Dirk Breed (1920-2004) Nederlands Olieverf op doek: Landschap
Techniek Olieverf
Afmetingen 65 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Dirk Smorenberg - Landschap nabij Loosdrecht kopen? Bied vanaf 1750!
Dirk Smorenberg (1883-1960) Nederlands Landschap nabij Loosdrecht
Techniek Olieverf
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 1.750
Suzanne Hartmans - beschilderd hout in baklijst: "Connectie" - 2013 kopen? Bied vanaf 850!
Suzanne Hartmans (1969) Nederlands beschilderd hout in baklijst: "Connectie" - 2013
Techniek Acryl
Afmetingen 55 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Jochum Bakker - gemengde techniek op doek(groot werk!) kopen? Bied vanaf 995!
Jochum Bakker (1948) Nederlands gemengde techniek op doek(groot werk!)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 125 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
€ 995
Peter Hermann Schütz - Acryl op houten reliëf: Arbeitsprobe - 1982 kopen? Bied vanaf 475!
Peter Hermann Schütz (1928-2000) Duits Acryl op houten reliëf: Arbeitsprobe - 1982
Techniek Olieverf
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
€ 475
Jan Makkes - Olieverf op doek: Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 395!
Jan Makkes (1935-1999) Nederlands Olieverf op doek: Bloemstilleven
Techniek Olieverf
Afmetingen 84 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Henk van Vessem - Olieverf op doek: verliefd op elkanders gelijkenis I - 2000 (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 595!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Olieverf op doek: verliefd op elkanders gelijkenis I - 2000 (zeer groot!)
Techniek Olieverf
Afmetingen 250 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 595
Cees Heuff - Figuren - Olieverf kopen? Bied vanaf 300!
Cees Heuff (1933-1993) Nederlands Figuren - Olieverf
Techniek Olieverf
Afmetingen 103 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Harm Kamerlingh Onnes - Ingelijste olieverf op paneel: Stilleven met rieten hengselmand - 1930 kopen? Bied vanaf 1750!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands Ingelijste olieverf op paneel: Stilleven met rieten hengselmand - 1930
Techniek Olieverf
Afmetingen 47.5 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.750
Jan Elburg - materieschilderij - 1965 kopen? Bied vanaf 1000!
Jan Elburg (1919-1992) Nederlands materieschilderij - 1965
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 92 x 122 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
€ 1.000
Alfonso Moreno - Salvador Dali in zijn atelier in New York kopen? Bied vanaf 795!
Alfonso Moreno (1947) Spaans Salvador Dali in zijn atelier in New York
Techniek Olieverf
Afmetingen 83 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Haye Smith - gemengde techniek op board- 2008 kopen? Bied vanaf 599!
Haye Smith (1935-2017) Nederlands gemengde techniek op board- 2008
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 93 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 599
Toon Berghahn - Gemengde techniek: Million miles - 2010 kopen? Bied vanaf 495!
Toon Berghahn (1970) Nederlands Gemengde techniek: Million miles - 2010
Techniek Olieverf
Afmetingen 67.5 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
€ 495
Toon van Ham - Organisch e abstractie kopen? Bied vanaf 450!
Toon van Ham (1905-1988) Nederlands Organisch e abstractie
Techniek Olieverf
Afmetingen 68 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Marianne Naerebout - acryl op doek: Red Love - 1997 kopen? Bied vanaf 350!
Marianne Naerebout (1958) Nederlands acryl op doek: Red Love - 1997
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Paulus Verwey - Olieverf op doek: De Lange Jan en Villa Härtel in Amersfoort kopen? Bied vanaf 499!
Paulus Verwey (1951) Nederlands Olieverf op doek: De Lange Jan en Villa Härtel in Amersfoort
Techniek Olieverf
Afmetingen 78 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Marli Hommel - Olieverf op doek: Twee paardenhoofden - 2008(Ingelijst) kopen? Bied vanaf 599!
Marli Hommel (1957) Nederlands Olieverf op doek: Twee paardenhoofden - 2008(Ingelijst)
Techniek Olieverf
Afmetingen 84 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 599
Kees Okx - NOSTALGIE kopen? Bied vanaf 399!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands NOSTALGIE
Techniek Olieverf
Afmetingen 120 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 399