3. Specials
  5. Topstukken geveild!

Topstukken geveild!

Bied mee op topstukken van museale kwaliteit! Alle kunstwerken in deze special hebben een minimale veilingwaarde van 1000 euro. Deze topstukkenveiling is samengesteld door de Veilingmeester en bevat een gevarieerd aanbod aan bijzondere beelden, schilderijen en grafische werken van internationaal bekende kunstenaars.

Herman Brood - auto met mensen kopen? Bied vanaf 5000!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Auto met mensen. (Zeer groot!)
Afmetingen101.5 x 202 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 5.000
Dirk Filarski - Aquarel, Oosthuizen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1000!
Dirk Filarski (1885-1964) Nederlands Aquarel, Oosthuizen - Ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen51 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Ben Walrecht - Olieverf op doek, Paterswoldsemeer - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2500!
Ben Walrecht (1911-1980) Nederlands Olieverf op doek, Paterswoldsemeer - Ingelijst
Afmetingen66 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.500
Ferenc Gogos - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1000!
Ferenc Gogos (1936-2011) Nederlands Zonder titel (Zeer groot!!)
Afmetingen276 x 220 cm (h x b)
DragerHardboard
€ 1.000
Barend Leonardus Hendriks - Olieverf op doek, Zomerlandschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1500!
Barend Leonardus Hendriks (1830-1899) Nederlands Olieverf op doek, Zomerlandschap - Ingelijst
Afmetingen96.5 x 73.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.500
Willem Maris - Eenden in het gras kopen? Bied vanaf 1100!
Willem Maris (1844-1910) Nederlands Eenden in het gras
TechniekGouache
Afmetingen45 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 1.700
7 biedingen
Benoit van Innis - Une soirée détente, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1000!
Benoit van Innis (1960) Belgisch Une soirée détente, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst)
Afmetingen53 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Maya Wildevuur - Acryl op doek, Bloemenveld geabstraheerd - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1000!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Acryl op doek, Bloemenveld geabstraheerd - Ingelijst (Groot)
Afmetingen107 x 147 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Yves Velter - Gemengde techniek op doek, Sporen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1000!
Yves Velter (1967) Belgisch Gemengde techniek op doek, Sporen - Ingelijst (Groot)
Afmetingen97 x 127 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000