3. Specials
  5. Topstukken geveild!

Topstukken geveild!

Bied mee op topstukken van museale kwaliteit! Alle kunstwerken in deze special hebben een minimale veilingwaarde van 1000 euro. Deze topstukkenveiling is samengesteld door de Veilingmeester en bevat een gevarieerd aanbod aan bijzondere beelden, schilderijen en grafische werken van internationaal bekende kunstenaars.

Eric Claus - Bronzen sculptuur: Colombina - 2003 (Oplage slechts 8 stuks) kopen? Bied vanaf 1250!
Eric Claus (1935) Nederlands Bronzen sculptuur: Colombina - 2003 (Oplage slechts 8 stuks)
TechniekBrons
Afmetingen23 x 5 x 17 cm (h x b x d)
Gewicht2324 g
€ 1.250
Dirk Filarski - Aquarel, Oosthuizen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1000!
Dirk Filarski (1885-1964) Nederlands Aquarel, Oosthuizen - Ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen51 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Jan van Lokhorst - Ingelijste olieverf op doek: Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 1250!
Jan van Lokhorst (1954) Nederlands Ingelijste olieverf op doek: Vrouwelijk naakt
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.250
Dirk Smorenberg - Olieverf of doek, Besneeuwde molens bij Ankeveen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2000!
Dirk Smorenberg (1883-1960) Nederlands Olieverf of doek, Besneeuwde molens bij Ankeveen - Ingelijst
Afmetingen72 x 54.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.000
Anthonie Pieter Schotel - Stoomboten op zee. Recent helemaal laten schoonmaken, in zeer goede staat. kopen? Bied vanaf 1000!
Anthonie Pieter Schotel (1890-1958) Nederlands Stoomboten op zee. Recent helemaal laten schoonmaken, in zeer goede staat.
Afmetingen52 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Barend Leonardus Hendriks - Olieverf op doek, Zomerlandschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1000!
Barend Leonardus Hendriks (1830-1899) Nederlands Olieverf op doek, Zomerlandschap - Ingelijst
Afmetingen96.5 x 73.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Willem Maris - Eenden in het gras kopen? Bied vanaf 1100!
Willem Maris (1844-1910) Nederlands Eenden in het gras
TechniekGouache
Afmetingen45 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 1.800
8 biedingen
Beniti Cornelis - Olieverf op doek: Compositie - 1999 kopen? Bied vanaf 1600!
Beniti Cornelis (1946-2017) Belgisch Olieverf op doek: Compositie - 1999
Afmetingen150 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 1.600
1 bieding
Anton Fortuin - Palisander houten sculptuur: Kikker - 1958 kopen? Bied vanaf 1000!
Anton Fortuin (1880-1967) Nederlands Palisander houten sculptuur: Kikker - 1958
TechniekHout
Afmetingen10 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht334 g
€ 1.000
Rien Goené - Abstract IJzerplastiek kopen? Bied vanaf 1500!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Abstract IJzerplastiek
TechniekIJzer
Afmetingen72 x 85 x 25 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.500
Anton Fortuin - Houten sculptuur: Bruid met boeket - 1951 kopen? Bied vanaf 1495!
Anton Fortuin (1880-1967) Nederlands Houten sculptuur: Bruid met boeket - 1951
TechniekHout
Afmetingen38 x 14.5 x 12.7 cm (h x b x d)
Gewicht2446 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.495
Jan van Diemen - Skiër in berglandschap, olieverf op doek (mooi ingelijst, zeer groot) kopen? Bied vanaf 1000!
Jan van Diemen (1954) Nederlands Skiër in berglandschap, olieverf op doek (mooi ingelijst, zeer groot)
Afmetingen200 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Yves Velter - Gemengde techniek op doek, Sporen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1000!
Yves Velter (1967) Belgisch Gemengde techniek op doek, Sporen - Ingelijst (Groot)
Afmetingen97 x 127 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000