3. Specials
  5. ZERO, Op-Art & Minimalisme Special

ZERO, Op-Art & Minimalisme Special

Geometrische vormen, monochrome kleurvlakken en optische illusies: deze Special is gevuld met werken die passen binnen de kunststromingen ZERO, Op-Art en Minimalisme!

Zelf een kunstwerk aanbieden in deze Special?
In deze Special kan zowel origineel werk (schilderijen, tekeningen) als grafiek en driedimensionaal werk worden aangeboden binnen, mits ze binnen het thema van deze Special passen.

Antonia Lambelé - Aidyl, reliëf van acrylverf/staal op paneel kopen? Bied vanaf 695!
Antonia Lambelé (1943) Belgisch Engels Aidyl, reliëf van acrylverf/staal op paneel
Afmetingen60 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKoper (Metaal)
IngelijstOp Spieraam
€ 695
Jan Schoonhoven - Abstracte compositie, zeefdruk (netjes ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 725!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Abstracte compositie, zeefdruk (netjes ingelijst, groot)
Afmetingen93 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 725
Hans Köhler - Computer Art, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Hans Köhler Computer Art, zeefdruk
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Joost Baljeu - Lichtruimte, zeefdruk (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 625!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands Lichtruimte, zeefdruk (netjes ingelijst)
Afmetingen42 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 625
Günther Uecker - "Vom Licht" 1973 ZERO-Prägedruck - Auflage 60 - handsigniert kopen? Bied vanaf 800!
Günther Uecker (1930) Duits "Vom Licht" 1973 ZERO-Prägedruck - Auflage 60
TechniekPreeg/Blinddruk
Afmetingen51 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 800
Armando - 'Die Blume' - Litho op textiel (zonder kader) kopen? Bied vanaf 425!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits 'Die Blume' - Litho op textiel (zonder kader)
TechniekLitho
Afmetingen99 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 425
David Roth - Farbsiebdruck - Auflage 150 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 200!
David Roth (1942) Amerikaans Abstracte compositie, 1980 - gelimiteerde oplage van 150 - genummerd
Afmetingen75 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Rob Scholte - Zeefdruk: Polkadot - 1993 kopen? Bied vanaf 200!
Rob Scholte (1958) Nederlands Zeefdruk: Polkadot - 1993
Afmetingen90 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot) kopen? Bied vanaf 595!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 595
Wim Sinemus - Abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 450!
Wim Sinemus (1903-1987) Nederlands Abstracte voorstelling
TechniekGouache
Afmetingen100 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Harry van Kuyk - handgesigneerde reliëfdruk/prägedruk | Zonder titel (ZEER KLEINE OPLAGE) kopen? Bied vanaf 200!
Harry van Kuyk (1929-2008) Nederlands handgesigneerde reliëfdruk/prägedruk | Zonder titel (ZEER KLEINE OPLAGE)
TechniekPreeg/Blinddruk
Afmetingen31 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Esto Stobinski - Geometrisch abstract, zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!
Esto Stobinski (1938-2011) Duits Geometrisch abstract, zeefdruk
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Günther Uecker - Im Kreis gehen – Ouroboros kopen? Bied vanaf 7400!
Günther Uecker (1930) Im Kreis gehen – Ouroboros
TechniekTerragravure
Afmetingen95 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 7.400
Jef Verheyen - litho - 1981 - oplage 82 ex kopen? Bied vanaf 275!
Jef Verheyen (1932-1984) Belgisch litho - 1981 - oplage 82 ex
TechniekLitho
Afmetingen65 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
TechniekPreeg/Blinddruk
Afmetingen31 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Robert Zandvliet - Litho: Abstracte compositie - 2005 (afgeprijsd!) kopen? Bied vanaf 399!
Robert Zandvliet (1970) Nederlands Litho: Abstracte compositie - 2005 (afgeprijsd!)
TechniekLitho
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Otto Piene - Addis Abeba 1972 kopen? Bied vanaf 1700!
Otto Piene (1928-2014) Duits Addis Abeba 1972
Afmetingen146 x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.700
Arnold van Griensven - portfolio chips en garnalen: 7 etsen - 1990 kopen? Bied vanaf 499!
Arnold van Griensven (1945) Nederlands portfolio chips en garnalen: 7 etsen - 1990
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: formatie - 1987
Afmetingen50 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Gunther Uecker - Multiples mit Sand auf Leinwand kopen? Bied vanaf 7400!
Gunther Uecker (1930) Multiples mit Sand auf Leinwand
Afmetingen95 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 7.400
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Don Satijn - Colourfields genummerde serie kopen? Bied vanaf 45!
Don Satijn (1953) Nederlands Colourfields genummerde serie
TechniekGiclée
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 45
1 bieding
Menashe Kadishman - Zeefdruk: Moderne compositie - 1973 kopen? Bied vanaf 159!
Menashe Kadishman (1932-2015) Israëlisch Zeefdruk: Moderne compositie - 1973
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Thomas Lenk - Zeefdruk: Compositie in zwart en metallic zilver kopen? Bied vanaf 80!
Thomas Lenk (1933-2014) Duits Zeefdruk: Compositie in zwart en metallic zilver
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Dick Cassee - Ets, Inish kopen? Bied vanaf 150!
Dick Cassee (1930) Nederlands Ets, Inish
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Hans Rudolf Giger - PATENT OCHSNER kopen? Bied vanaf 1000!
Hans Rudolf Giger (1940-2014) Zwitsers PATENT OCHSNER
Afmetingen79 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.000
Gerard Verdijk - zeefdruk: Analysing ... - 1972 -75 kopen? Bied vanaf 55!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands zeefdruk: Analysing ... - 1972 -75
Afmetingen51 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Armando - Zeer grote giclee op linnen: Gestalt kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Zeer grote giclee op linnen: Gestalt
TechniekGiclée
Afmetingen121 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 250
Gerard Verdijk - zeefdruk: Transformation - 1973 kopen? Bied vanaf 55!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands zeefdruk: Transformation - 1973
Afmetingen70 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 55
1 bieding
Franka Wolke - Wandobject gemengde techniek, Binding 5 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Franka Wolke (1951) Nederlands Wandobject gemengde techniek, Binding 5 - Ingelijst
Afmetingen52 x 67 x 4 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Arnulf Rainer - "Das Blau der Nacht" 1996 - Auflage 35 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 2500!
Arnulf Rainer (1929) Oostenrijks "The Blue of the Night" 1996 - Editie 35 - met de hand gesigneerd en genummerd
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 2.500
Afmetingen42 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 250