1950
  5. 1950

1950

Lid sinds 2022 / Ellemeet, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Petrus Paulus Schiedges - Twee zeilschepen in haven kopen? Bied vanaf 450!
Petrus Paulus Schiedges (1860-1922) Nederlands Twee zeilschepen in haven
Afmetingen90 x 128 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450