3DeerhoundsKayra
  5. 3DeerhoundsKayra

3DeerhoundsKayra

Lid sinds 2017 / Purmerend, Nederland

2 aangeboden items / 2 verkochte items

I.E.& C. Co - Art Nouveau vaas kopen? Bied vanaf 40!
I.E.& C. Co (1885-1925) Japans Art Nouveau vaas
Afmetingen26 x 15 x 14 cm (h x b x d)
Gewicht858 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 40
Sereno - Schaal kopen? Bied vanaf 45!
Sereno Nederlands Schaal
Afmetingen8.5 x 44 x 40 cm (h x b x d)
Gewicht4539 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 45