I.E.& C. Co (1885-1925) Art Nouveau vaas
Afmetingen | 26 x 15 x 14 cm (h x b x d) |
Gewicht | 858 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 40
Lid sinds 2017 / Purmerend, Nederland
2 aangeboden items / 2 verkochte items
Gewicht | 858 g |
Afmetingen | 8.5 x 44 x 40 cm (h x b x d) |
Gewicht | 4539 g |