Aart58
  5. Aart58

Aart58

Lid sinds 2023 / Almere, Nederland

3 aangeboden items / 3 verkochte items

Ineke Watzema-Andriesse - Compositie van Anemonen kopen? Bied vanaf 100!
Ineke Watzema-Andriesse (1929-2003) Nederlands Compositie van Anemonen
TechniekAquarel
Afmetingen66 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Watze Watzema - landschap in de winter kopen? Bied vanaf 150!
Watze Watzema (1925-2008) Nederlands landschap in de winter
TechniekAquarel
Afmetingen47 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Ineke Watzema-Andriesse - vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 35!
Ineke Watzema-Andriesse (1929-2003) Nederlands vaas met bloemen
TechniekAquarel
Afmetingen53 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35