Abomi
  5. Abomi

Abomi

Lid sinds 2024 / Odoornerveen, Nederland

3 aangeboden items / 14 verkochte items

Maarten Langbroek - Voorjaar op Texel kopen? Bied vanaf 20!
Maarten Langbroek (1918-1985) Nederlands Voorjaar op Texel
TechniekEts
Afmetingen11 x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Niet of onleesbaar gesigneerd - Bedrijvigheid op het water kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Bedrijvigheid op het water
Afmetingen40 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 20
3 biedingen
Jan van Rijsewijk - Hofje met kippetjes kopen? Bied vanaf 10!
Jan van Rijsewijk (1954) Nederlands Hofje met kippetjes
TechniekEts
Afmetingen29 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10