Antonio1970
  5. Antonio1970

Antonio1970

Lid sinds 2020 / Maasmechelen, België

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Giacomo Mantegazza - (1853 - 1920) Corteggiamento ( Het hof maken ) kopen? Bied vanaf 700!
Giacomo Mantegazza (1853-1920) Italiaans (1853 - 1920) Corteggiamento ( Het hof maken )
Afmetingen95 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 700