Babar
  5. Babar

Babar

Lid sinds 2015 / Beekbergen, Nederland

4 aangeboden items / 1 verkochte items

Cornelis Jacobus Aart Kruijt - Amsterdamse Poort te Haarlem kopen? Bied vanaf 20!
Cornelis Jacobus Aart Kruijt (1869-1945) Nederlands Amsterdamse Poort te Haarlem
TechniekEts
Afmetingen26 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Bob Brobbel - De Grote St, Bavo in Haarlem kopen? Bied vanaf 30!
Bob Brobbel (1907-1971) Nederlands De Grote St, Bavo in Haarlem
TechniekEts
Afmetingen29 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Andries Dirk Copier - retro asbak kopen? Bied vanaf 35!
Andries Dirk Copier (1901-1991) Nederlands retro asbak
Afmetingen6.5 x 11 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 35
Koos van Tol - de Panoven in Oud-Zevenaar kopen? Bied vanaf 40!
Koos van Tol (1943) Nederlands de Panoven in Oud-Zevenaar
Afmetingen51 x 37 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40