Berck-art
  5. Berck-art

Berck-art

Lid sinds 2018 / Culemborg, Nederland

6 aangeboden items / 0 verkochte items

Adriaan Terhell - Polder met Molen kopen? Bied vanaf 90!
Adriaan Terhell (1863-1949) Polder met Molen
TechniekAquarel
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 90
Sam Middleton - Magic Circle kopen? Bied vanaf 150!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Magic Circle
TechniekLitho
Afmetingen53 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Nicolaas Wijnberg - Hommage aan Breitner kopen? Bied vanaf 50!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Hommage aan Breitner
TechniekLitho
Afmetingen72 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Henk Mommaas - Naakt kopen? Bied vanaf 120!
Henk Mommaas (1946) Nederlands Naakt
Afmetingen120 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 120
Nico Molenkamp - Masker kopen? Bied vanaf 100!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Masker
Afmetingen115 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Dolf Verlinden - zeefdruk 1996 kopen? Bied vanaf 80!
Dolf Verlinden (1960) Nederlands zeefdruk 1996
Afmetingen86 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80