Lid sinds 2023 / Zeist, Nederland
2 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 43 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |