Lid sinds 2013 / Larnagol, Frankrijk
8 aangeboden items / 2 verkochte items
Afmetingen | 61 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 70 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 60 x 17 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 55 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 22 x 22 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Afmetingen | 55 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 110 x 160 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |