Bridging
  5. Bridging

Bridging

Lid sinds 2024 / Bielefeld, Duitsland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

André Bongibault - Weiher mit Flamingos kopen? Bied vanaf 30!
André Bongibault (1945) Frans Vijver met flamingo's
TechniekLitho
Afmetingen77 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Bruno Bruni - Fiori signed kopen? Bied vanaf 45!
Bruno Bruni (1935) Italiaans Fiori tekende
TechniekOffset
Afmetingen90 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45