Brun-o
  5. Brun-o

Brun-o

Lid sinds 2024 / Heerhugowaard , Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Bart Peizel - Oude dame kopen? Bied vanaf 200!
Bart Peizel (1887-1974) Nederlands Oude dame
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Gerard de Boer - Schilderij kopen? Bied vanaf 300!
Gerard de Boer (1874-1935) Nederlands Schilderij
Afmetingen95 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300