Cecpet
  5. Cecpet

Cecpet

Lid sinds 2023 / Amsterdam , Nederland

3 aangeboden items / 4 verkochte items

Frans Everbag - Portret van Maria Christina Everbag. kopen? Bied vanaf 275!
Frans Everbag (1877-1947) Nederlands Portret van Maria Christina Everbag.
Techniek Olieverf
Afmetingen 43 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Frans Everbag - Portret van Fransiscus Everbag kopen? Bied vanaf 190!
Frans Everbag (1877-1947) Nederlands Portret van Fransiscus Everbag
Techniek Olieverf
Afmetingen 27 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 190
Frans Everbag - Polderhuisje Amsterdam kopen? Bied vanaf 60!
Frans Everbag (1877-1947) Nederlands Polderhuisje Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 53 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 60