Lid sinds 2024 / Bassevelde, België
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 23.5 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 24 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |