Lid sinds 2023 / Vreeland , Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Afmetingen | 70 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |