ContemporaryArt
  5. ContemporaryArt

ContemporaryArt

Lid sinds 2016 / Bremen, Duitsland

8 aangeboden items / 0 verkochte items

Erich Reiling - Ohne Titel kopen? Bied vanaf 350!
Erich Reiling (1953) Duits Ongetiteld
TechniekAquarel
Afmetingen25 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Felix Samuel Pfefferkorn - Quadriga kopen? Bied vanaf 1250!
Felix Samuel Pfefferkorn (1945-1980) Duits Quadriga
Afmetingen75 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 1.250
Bernard Schultze - Stunde des Pan kopen? Bied vanaf 4000!
Bernard Schultze (1915-2005) Duits Uur van Pan
Afmetingen90 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 4.000
Albert Fürst - Informelle Komposition "Lanzarote" kopen? Bied vanaf 850!
Albert Fürst (1920) Duits Lanzarote
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 850
Gerhard Raab - ohne Titel kopen? Bied vanaf 350!
Gerhard Raab (1956) Oostenrijks ongetiteld
TechniekPotlood
Afmetingen42 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Bernard Schultze - Geister - Sturm sig.dat.2001 betitelt kopen? Bied vanaf 3000!
Bernard Schultze (1915-2005) Duits Ghosts - Storm sig.dat.2001 getiteld
Afmetingen50 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 3.000
Bernard Schultze - "Gebirge wuchernden Fleisches" Museale Buntstiftzeichnung kopen? Bied vanaf 3000!
Bernard Schultze (1915-2005) Duits “Bergen van ongebreideld vlees” Museumkleurpotloodtekening
Afmetingen60 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 3.000
Bernard Schultze - "und quer ein arm" kopen? Bied vanaf 2800!
Bernard Schultze (1915-2005) Duits "en een arm over elkaar"
TechniekPotlood
Afmetingen65 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.800