Hans Versfelt (1968) Een mooie dag
Techniek | Giclée |
Afmetingen | 48 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Textiel |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 175