DEELSTRA
  5. DEELSTRA

DEELSTRA

Lid sinds 2023 / Willemstad Nb, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Ru van Rossem - Atheens Icoon kopen? Bied vanaf 149!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Atheens Icoon
TechniekEts
Afmetingen91 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 149