Joseph Mulder (1658-1718) Mont Albaans toren en Waterkeer
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 27.5 x 37.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 10