Daroba11
  5. Daroba11

Daroba11

Lid sinds 2024 / Den Haag, Nederland

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Karel Bleijenberg - St. Remy kopen? Bied vanaf 150!
Karel Bleijenberg (1913-1981) Nederlands St. Remy
TechniekGouache
Afmetingen25 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 150