Dick Preesman (1964) Donald Drug
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 102 x 82 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 450