Dirk2012
  5. Dirk2012

Dirk2012

Lid sinds 2022 / Hellevoetsluis, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Annemarie de Groot - Origineel schilderij in gemengde techniek op karton. kopen? Bied vanaf 75!
Annemarie de Groot (1952) Nederlands Origineel schilderij in gemengde techniek op karton.
Afmetingen175 x 137 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 75