EDiels
  5. EDiels

EDiels

Lid sinds 2024 / Berendrecht, België

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Dirk Baksteen - Kempensche hoeve kopen? Bied vanaf 75!
Dirk Baksteen (1886-1971) Nederlands Belgisch Kempensche hoeve
TechniekEts
Afmetingen32 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75