Edith_van_Zon
  5. Edith_van_Zon

Edith_van_Zon

Lid sinds 2024 / Oosteind, Nederland

1 aangeboden items / 3 verkochte items

Jan Montyn - compositie met figuren en tekst kopen? Bied vanaf 100!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands compositie met figuren en tekst
Afmetingen59.5 x 66.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100