Lid sinds 2022 / Den Haag, Nederland
2 aangeboden items / 3 verkochte items
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 110 x 110 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 415 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |