Lid sinds 2024 / Utrecht, Nederland
4 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Computerprint |
Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 56 x 42 cm (h x b) |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 8 x 15 cm (h x b) |