Lid sinds 2023 / Velserbroek, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 70 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 90 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |