GR60
  5. GR60

GR60

Lid sinds 2017 / Lochem, Nederland

3 aangeboden items / 1 verkochte items

Jan Engel - Kasteel De Cannenburgh (bij Vaassen) kopen? Bied vanaf 225!
Jan Engel (1972) Nederlands Kasteel De Cannenburgh (bij Vaassen)
Afmetingen38.5 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
James Robertson Miller - Landschap met koeien bij Leiden kopen? Bied vanaf 160!
James Robertson Miller (1880-1912) Schots Landschap met koeien bij Leiden
TechniekAquarel
Afmetingen43 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 160
Johannes Wouterus van Trirum - Stal met trekpaard, veulen, hondje en kippen kopen? Bied vanaf 425!
Johannes Wouterus van Trirum (1924-2011) Nederlands Stal met trekpaard, veulen, hondje en kippen
Afmetingen59 x 69.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 425