Lid sinds 2019 / Rijswijk (Gld), Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Houtskool |
Afmetingen | 87 x 72.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 91 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |