Ghia
  5. Ghia

Ghia

Lid sinds 2022 / Overveen, Nederland

3 aangeboden items / 5 verkochte items

Ko Aarts - Vliegtuig kopen? Bied vanaf 70!
Ko Aarts (1961) Nederlands Vliegtuig
TechniekLitho
Afmetingen55 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Kees Andrea - De Voorde en herfst kopen? Bied vanaf 300!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands De Voorde en herfst
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 300
Hans Wap - Edelhert, Aarde en Wolf kopen? Bied vanaf 70!
Hans Wap (1943) Nederlands Edelhert, Aarde en Wolf
Afmetingen55 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70