Halley7A
  5. Halley7A

Halley7A

Lid sinds 2022 / Den Haag, Nederland

4 aangeboden items / 0 verkochte items

Han le Roy - Zwier kopen? Bied vanaf 280!
Han le Roy (1952) Nederlands Zwier
Afmetingen153 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 280
Herman Mees - Portret - Mevrouw Nijs kopen? Bied vanaf 110!
Herman Mees (1880-1964) Nederlands Portret - Mevrouw Nijs
Afmetingen120 x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 110
Han le Roy - Blauwe energie kopen? Bied vanaf 125!
Han le Roy (1952) Nederlands Blauwe energie
Afmetingen52 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 125
Han le Roy - Na Belgie kopen? Bied vanaf 130!
Han le Roy (1952) Nederlands Na Belgie
Afmetingen33 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 130