Heemraad
  5. Heemraad

Heemraad

Lid sinds 2024 / Naarden, Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Jan Peeters - Abstracte vaas met bloemen in zwart kopen? Bied vanaf 60!
Jan Peeters (1912-1992) Nederlands Abstracte vaas met bloemen in zwart
TechniekLitho
Afmetingen59.5 x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Herman Kruyder - Stilleven met steengoed kruik kopen? Bied vanaf 600!
Herman Kruyder (1881-1935) Nederlands Stilleven met steengoed kruik
Afmetingen26 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 600
Marinus Heijl - Landschap Schapen en kippen voor schutting kopen? Bied vanaf 150!
Marinus Heijl (1836-1931) Nederlands Landschap Schapen en kippen voor schutting
Afmetingen29.5 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 150