Heleenwas
  5. Heleenwas

Heleenwas

Lid sinds 2023 / Voorhout, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Pieter Wagemans - Haven kopen? Bied vanaf 250!
Pieter Wagemans (1879-1955) Nederlands Haven
Afmetingen67 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 250