Hendrika1932
  5. Hendrika1932

Hendrika1932

Lid sinds 2024 / Amersfoort, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Koninklijke Tichelaar Makkum - Makkumer Bord kopen? Bied vanaf 50!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands Makkumer Bord
Afmetingen28 x 28 x 4 cm (h x b x d)
Gewicht686 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50